Potisk reklamních předmětů

Zhotovíme pro vás reklamní předměty s vlastním potiskem za velmi výhodné ceny. Ať už chcete reklamní předměty s potiskem loga, webové adresy nebo jiných firemních údajů, vyjdeme vám maximálně vstříc a doporučíme předměty, na které se vaše sdělení nejen vejde s ohledem na délku, ale hlavně upoutá pozornost a zaujme. Dle vašeho zadání vám připravíme individuální grafický návrh realizace, abyste jasně viděli, jak váš reklamní předmět bude vypadat.

Na veškeré zboží z naší široké nabídky reklamních předmětů si můžete nechat zhotovit potisk. Mezi nejoblíbenější reklamní předměty s vlastním potiskem patří propisky, klíčenky, krabičky, zapalovače, kalendáře nebo hrnky. Vy však máte možnost objednat si u nás nejen klasické reklamní předměty s potiskem, ale i luxusní dárkové předměty, kterými můžete obdarovat například své obchodní partnery nebo zaměstnance.

U reklamních předmětů s potiskem platí pravidlo, že na každý materiál se používá jiná specifická metoda potisku. Díky použití odpovídajícího způsobu potisku je zaručena nejen dokonalá grafická podoba, ale i barevná stálost a odolnost potisku. Pro potisk reklamních předmětů je vhodný samozřejmě i textil. Potisk triček tvoří důležitou součást naší nabídky. Vyrábíme firemní trika, mikiny i čepice, které podniky uplatňují jako corporate identity oblečení.

Z našeho katalogu reklamních předmětů s možností vlastního potisku si vyberete zboží a před dokončením objednávky zaškrtnete volbu "Mám zájem o potisk vybraného zboží". Přiložíte soubor s grafickými podklady a upřesníte požadavek na potisk reklamního předmětu v poznámce. Po odeslání objednávky vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce a společně dořešíte detaily objednávky vašich reklamních předmětů s vlastním potiskem.

Nabízíme Vám široký výběr tiskových technologií

Reklamní předměty s vlastním potiskem udělají radost každému. Stačí nám říct - navrhneme a zrealizujeme Vám jakékoliv efektivní řešení na míru.


*Za tvorba grafického návrhu u nás nic neplatíte.


Potřebujete kvalitní a cenově dostupné reklamní předměty?

Nezávazně nám napište nebo zavolejte na 271 071 911. Rádi Vám připravíme nabídku šitou na míru přímo pro Vás.

 

Tiskařská technologie vhodná pro potisk menších reklamních předmětů, jako jsou např. tužky, zapalovače, klíčenky, otvíráky, krabičky apod. Vhodné materiály pro potisk touto technologií: plasty, dřevo i lakované, papír, kůže, koženka, kov, sklo, keramika. Barva se přenáší na reklamní předmět pomocí silikonového tamponu tiskové formy - klišé.
Maximální velikost potisku je průměr 45 mm a počet barev 4.

Vytvoříme pro vás opravdu prvotřídní reprezentativní reklamní předměty s potiskem za nízké ceny.  

U nás je samozřejmostí široká nabídka dárků a reklamních předmětů s vlastním potiskem a s dodáním (dle typologie zakázky, zvolené technologie potisku, rozsahu) už do 3 dnů. Nechte si u nás potisknout reklamní dárky a předměty. Obdarujte vaše obchodní partnery.

Definujte si vlastní reklamní předměty, mi vám je téměř okamžitě dodáme včetně vysoce kvalitního potisku. Využijte našich výhodných cen, které dokážeme nabídnout díky tomu, že veškeré technologie výroby máme in-house.

 V případě, že v naší aktuální nabídce reklamních předmětů nenajdete potřebný sortiment, pak nás neváhejte obratem oslovit. Díky našim přímým kontaktům na dodavatele reklamních předmětů pro vás dokážeme zajistit libovolný sortiment dle vašeho individuálního přání. Navíc za výhodné ceny, které vyplývají z našich velkoodběratelských možností a výhod. 

Dle požadavků pro vás objednáme reklamní předměty různých typů, barevných provedení, materiálů a stylů. Signování dle dohody je samozřejmostí, viz výše uvedené možnosti potisku. Rádi vám doporučíme ideální umístění s ohledem na snadnost zhotovení potisku reklamního předmětu, a tudíž i výhodnější realizační cenu. 

Kontaktujte nás, domluvíme individuální podmínky.