Pokročilé
vyhledávání
 

Potisk reklamních předmětů

Zhotovíme pro vás reklamní předměty s vlastním potiskem za velmi výhodné ceny. Ať už chcete reklamní předměty s potiskem loga, webové adresy nebo jiných firemních údajů, vyjdeme vám maximálně vstříc a doporučíme předměty, na které se vaše sdělení nejen vejde s ohledem na délku, ale hlavně upoutá pozornost a zaujme. Dle vašeho zadání vám připravíme individuální grafický návrh realizace, abyste jasně viděli, jak váš reklamní předmět bude vypadat.

Na veškeré zboží z naší široké nabídky reklamních předmětů si můžete nechat zhotovit potisk. Mezi nejoblíbenější reklamní předměty s vlastním potiskem patří propisky, klíčenky, krabičky, zapalovače, kalendáře nebo hrnky. Vy však máte možnost objednat si u nás nejen klasické reklamní předměty s potiskem, ale i luxusní dárkové předměty, kterými můžete obdarovat například své obchodní partnery nebo zaměstnance.

U reklamních předmětů s potiskem platí pravidlo, že na každý materiál se používá jiná specifická metoda potisku. Díky použití odpovídajícího způsobu potisku je zaručena nejen dokonalá grafická podoba, ale i barevná stálost a odolnost potisku. Pro potisk reklamních předmětů je vhodný samozřejmě i textil. Potisk triček tvoří důležitou součást naší nabídky. Vyrábíme firemní trika, mikiny i čepice, které podniky uplatňují jako corporate identity oblečení.

Z našeho katalogu reklamních předmětů s možností vlastního potisku si vyberete zboží a před dokončením objednávky zaškrtnete volbu "Mám zájem o potisk vybraného zboží". Přiložíte soubor s grafickými podklady a upřesníte požadavek na potisk reklamního předmětu v poznámce. Po odeslání objednávky vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce a společně dořešíte detaily objednávky vašich reklamních předmětů s vlastním potiskem.Grafická příprava potisku reklamních předmětů Grafická příprava potisku reklamních předmětů

Grafická příprava

Tvorba grafických návrhů potisku na předmět předchází výrobě značení reklamních předmětů u všech tiskových technologií. Zákazník od nás obdrží návrhy v elektronické podobě ve formátu PDF, které je nutné před zahájením výroby schválit bez výhrad, což stvrdí svým podpisem. Grafické podklady od zákazníků přijímáme ve formátu PDF v křivkách se specifikací barev v PANTONE. Bitmapová grafika pro plnobarevný tisk v rozlišení minimálně 300 dpi pro daný rozměr.

Ceník grafické přípravy

Tamponový potisk reklamních předmětů Tamponový potisk reklamních předmětů

Tamponový potisk reklamních předmětů

Tiskařská technologie vhodná pro potisk menších reklamních předmětů, jako jsou např. tužky, zapalovače, klíčenky, otvíráky, krabičky apod. Vhodné materiály pro potisk touto technologií: plasty, dřevo i lakované, papír, kůže, koženka, kov, sklo, keramika. Barva se přenáší na reklamní předmět pomocí silikonového tamponu tiskové formy - klišé.
Maximální velikost potisku je průměr 45 mm a počet barev 4.

Ceník potisku - tampontisk

Potisk reklamních předmětů - metoda sítotisk Potisk reklamních předmětů - metoda sítotisk

Sítotisk

Sítotisk je vysoce kvalitní způsob prezentace motivu nebo loga na textilním podkladě. Tato tiskařská technologie je vhodná k potisku větších reklamních předmětů, jako jsou např. deštníky, čepice, trička,tašky, kalendáře apod. Barva se přenáší na předmět těrkou přes sítotiskovou šablonu. Vhodné materiály pro potisk touto technologií: bavlna,nylon, polyester, papír, sklo, kov, plasty.
Maximální velikost potisku je 450 x 350 mm a počet barev 6.

Ceník potisku - sítotisk

Potisk reklamních předmětů - transfer sítotisku Potisk reklamních předmětů - transfer sítotisku

Transfer sítotisku

Tiskne se sítotiskem na přenosový papír v opačném pořadí než u přímého tisku na přírodní i umělé textilie . Po natištění se barvy pomocí teploty a tlaku na transferových lisech přenáší z přenosového papíru na potiskované materiály (čepice, trička, deštníky, tašky a pod.). Výhodou této metody je vyšší denzita barev zvláště na tmavých odstínech textilií a větší přesnost jejich soutisku.

Ceník potisku - transfer sítotisk

Potisk reklamních předmětů - metoda rotační sítotiskPotisk reklamních předmětů - metoda rotační sítotisk

Rotační sítotisk

Tiskařská technologie vhodná pro potisk kulatých předmětů, jako jsou např. hrnky, sklenice, popelníky.Vhodné materiály pro potisk touto technologií: keramika, sklo, porcelán, kov, plasty.
Maximální velikost potisku je 150 x 80 mm a počet barev 6.

Ceník potisku - rotační sítotisk

Vytvoříme pro vás opravdu prvotřídní reprezentativní reklamní předměty s potiskem za nízké ceny. Vyberte si některou z 4 technologií reklamního potisku a pojďte do toho s námi. 

U nás je samozřejmostí široká nabídka dárků a reklamních předmětů s vlastním potiskem a s dodáním (dle typologie zakázky, zvolené technologie potisku, rozsahu) už do 3 dnů. Nechte si u nás potisknout reklamní dárky a předměty. Obdarujte vaše obchodní partnery.

Definujte si vlastní reklamní předměty, mi vám je téměř okamžitě dodáme včetně vysoce kvalitního potisku. Využijte našich výhodných cen, které dokážeme nabídnout díky tomu, že veškeré technologie výroby máme in-house.

 V případě, že v naší aktuální nabídce reklamních předmětů nenajdete potřebný sortiment, pak nás neváhejte obratem oslovit. Díky našim přímým kontaktům na dodavatele reklamních předmětů pro vás dokážeme zajistit libovolný sortiment dle vašeho individuálního přání. Navíc za výhodné ceny, které vyplývají z našich velkoodběratelských možností a výhod. 

Dle požadavků pro vás objednáme reklamní předměty různých typů, barevných provedení, materiálů a stylů. Signování dle dohody je samozřejmostí, viz výše uvedené možnosti potisku. Rádi vám doporučíme ideální umístění s ohledem na snadnost zhotovení potisku reklamního předmětu, a tudíž i výhodnější realizační cenu. 


Kontaktujte nás, domluvíme individuální podmínky.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag