Pokročilé
vyhledávání
 

Kalendář pro rok o velikosti MMXXI

14.09.2020

Nechme hrátek s velikostmi oděvů. Jde samozřejmě o příští rok v římských číslicích a je zřejmé, že jím trampoty roku tohoto asi jen tak neskončí. Nabízíme alespoň jistotu výběru kalendáře a diáře pro rok o velikosti 2021!

Vloni jsme pěli ódy nad magickým rokem 2020, mluvili jsme o vlivu čínské kovové Krysy, která ho učiní zlomovým a po nástupu koronaviru začalo být bohužel jasné, jak. Ani teď k podzimu není od (s ním spojených) problémů konec, tak se pojďme raději podívat na krásu nabídky více než dvou set kalendářů a diářů pro rok MMXXI. Výběrem těch pravých dáte svým cílovým skupinám aspoň jednu malou jistotu: rok budou mít na očích Vaše logo.

Superstar komodity je samozřejmě nástěnný kalendář. Mezi téměř 90 položkami opět najdete témata, jako jsou slavná města, přírodní a technické zajímavosti, výtvarné umění, krásné ženy, dopravní prostředky, květiny apod. a samozřejmě zde jsou stálice i supernovy. Zaujmout pozornost něčím novým, to se podaří např. kalendáři Aquarelle z Exclusive Edition s reprodukcemi nádherných akvarelů. Pokrmy a recepty jsou doménou spíše stolních kalendářů, ale na nástěnných vyniknou špičkové záběry s detaily jídel a celkové provedení, jako např. u České kuchařky. Technického fajnšmekra mezi obchodními partnery nadchne přehlídka nejkrásnějších historických lokomotiv Lokomotives, zatímco milovníka moderního umění fascinující fotografie v kalendáři Modern Statues. Že tím nejúžasnějším uměleckým dílem je příroda, může být důkazem kalendář unikátních záběrů přírodních krás s příhodným názvem GeoArt.

Podobně jako nástěnné kalendáře, i stolní si představíme pěticí neokoukaných, inspirativních lahůdek. Každý týden si vymalovat jeden půvabný obrázek v Minimax Omalovánky není jen pro děti, ale jako spolehlivý antistres funguje i na nejednoho obchodního partnera. Vyznavači stále oblíbenější pivní turistiky ocení kalendář České pivovary nejen na kole, který představí i méně známé malé a rodinné pivovary. V době jarní karantény dost trpěly, tak je podpořme návštěvou! Že i stolní kalendáře jsou jako médium vhodné pro umění, dokazuje Black Red z Exclusive Edition s černobílými fotografiemi cizokrajných míst, s červeně vyladěnými prvky. Vážnost CSR, tedy společenské odpovědnosti firem, lze podpořit nákupem a věnováním kalendáře Děti malují pro Konto Bariéry a vtáhnout do poklidné a bezpečné atmosféry se obdarované podaří kalendářem s uměleckými zátišími z domácího prostředí Kouzlo domova.

Také mezi diáři najdete pro své obchodní partnery a širší cílové skupiny ty pravé produkty. Do katalogu iMiTrendy jsme zařadili diáře Procida a Vario, ale ve výběru by jistě obstála většina z téměř sedmi desítek položek. A nesmíme zapomenout na možnosti výroby na míru jak u diářů, tak i kalendářů.

Vloni jsme ze statistik vypočítali, že ve 120 milionech amerických domácností se nachází cca 75 milionů kalendářů a diářů! Po celé roky jsme sledovali pohyb komodity v rámci TOP10, někdy dokonce i TOP5 nejprodávanějších reklamních a dárkových předmětů. Navzdory všem technologickým a stylovým změnám v oboru, reklamní kalendáře i diáře prostě zůstávají klasikou, evergreenem a výběr pro ty pravé je právě teď.

 

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag