Pokročilé
vyhledávání
 

iMiTrendy jsou trendy No. II

03.08.2020

V předchozí Aktualitě jsme představili nový katalog iMiTrendy. Nabízíme přehlídku jeho druhé poloviny…

Podívali jste se na rubriky Eko, Volný čas, Domácnost, Nářadí a Rozdávačky. Co zde máme dál?

Psací potřeby – od ekorozdávaček až po manažerské dárky značek Pierre Cardin a Rotring, to je trendy výběr 24 položek psacích potřeb na str. 90 – 101. Jsou zde ekorozdávačky v cenách kolem 10 korun z recyklovaného plastu, z pšeničné slámy s plastem, z bambusu a pšeničné slámy, z papíru, případně elegantní rukáv na pero Usako v kombinaci korku a papíru. Každý produkt zaujme designem a neměli bychom opomenout ani krásné kousky v metalickém provedení Kikwito a Benguelo.

Kancelář – v nejčetnější rubrice najdete na stranách 102 až 135 velmi širokou škálu produktů šitých na míru kanceláří Vašich cílových skupin. Co se tedy skrývá mezi 82 položkami? Dvě luxusní sady nikoho jiného než je Pierre Cardin, vybraný sortiment zápisníků, bloků a souprav s dalšími produkty včetně sady školní, přehlídku lepicích lístků, papírových kostek a note-it, USB flash disky, nabíjecí kabely, bezdrátová sluchátka i reproduktory (také bluetooth), powerbanky a nabíječky, slohy, … a když mají zaměstnanci všeho dost, k chuti jim přijde třeba stolní boxovací míč Medulin.

Tašky – 44 tašek a praktických zavazadel od str. 136 do str. 155 jsme vybrali tak, aby reprezentovaly všechna možná využití. Jistě stojí za úvahu darovat významnému obchodnímu partnerovi tři stylové produkty ve stejném designu – batoh Mialen, tašku na dokumenty Pelion a víkendovou tašku Giona. Jsou vhodné zvláště pro ty, kteří ctí CSR, protože jsou vyrobeny z recyklovaného PET a co víc – jsou chráněny speciálním materiálem RFID, který zamezí nežádoucímu čtení dat. Jsou tu další tašky, batohy, ledvinky, tašky nákupní i plážové, ale i papírové. A jako všechny položky katalogu mají – design, design, design!

Deštníky, čepice – s taškami jsme se dostali do kategorie předmětů, kde na designu záleží opravdu hodně. Jsou to ty, které se nosí na veřejnosti. Výběr 20 jedinečných deštníků a čepic najdete na str. 156 – 167. Vychytané deštníky vede Tauragos s LED diodou v každém z osmi žeber! Aby toho bezpečí díky osvětlení okolí nebylo málo, deštník má i v držadle dodatečnou svítilnu. Přes pláštěnku Kapoka jsme se dostali k čepicím od kšiltovek po zimní, ovšem najdete zde také čelenky a nákrčníky, jako je multifunkční Mogoton značky Schwarzwolf Outdoor.

Textil – na to, že reklamní textil stále tvoří cca třetinu objemu prodejů reklamních a dárkových předmětů, je tato rubrika "štíhlá“. Na straně 168 až 177 prezentujeme oděvy značek Stedman, Payper a Elevate. Trička s krátkým i dlouhým rukávem, parádní košile, mikiny, vesty a bundy čítají sice 23 položek, ale v barevných variantách jich je téměř čtyřikrát tolik! Některé eko, jiné bavlněná klasika či směsové materiály, ale vždy skvělý střih. Podívejte se třeba na mikinu Stedman Recycled Fleece Jacket Hero v pánském i dámském provedení: sice delší název, ale tu Vaše cílové skupiny prostě budou chtít!

Kalendáře – čas se naplnil a jsme na konci katalogu iMiTrendy. A když čas, tak i když je teprve za polovinou roku, blíží se volba toho pravého diáře a kalendáře na rok 2021. Z nepřeberné škály položek jsme vybrali diáře Procida a Vario. Oba ve variantách denní, týdenní (formát A5) a kapesní, Procida je z matné koženky s efektní strukturou textilu s barevně ladícím proužkem z matné koženky a Vario se speciální laminací s hedvábným efektem. Nástěnné a stolní kalendáře s nádhernými destinacemi budou jistě inspirací, kde strávit - snad už bez omezení - příští dovolenou.

Nyní Vám přejeme příjemně strávené chvíle nad novým katalogem iMiTrendy a výběr těch pravých reklamních předmětů a dárků.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag