Pokročilé
vyhledávání
 

Kalendáře

Kalendáře dělíme na nástěnné, stolní a kapesní.

Kapesní kartičkové kalendáře o velikosti vizitky se snadno schovají do každé peněženky či kapsy. Z jedné strany obvykle bývá číslicový kalendář a druhá strana je celá volná pro potisk dle zákazníka.

Stolní kalendáře mohou být týdenní nebo dvoutýdenní, s obrázky dodanými zákazníkem, nebo může být bez obrázků pouze s přední stranou a stojánkem potištěným, dle přání zákazníka. Gramáž papíru pro výrobu stolních kalendářů je 80 g/m2.

Obrázkové nástěnné kalendáře na míru lze vyrobit ve formátu A2, A3, A4. Mohou být s jednostranným potiskem, kdy je rozsah stran 13 listů nebo s oboustranným potiskem, kdy je rozsah 7 listů. Vazba kalendáře je kovová vario spirála s možností výběru barvy spirály: bílá, černá, modrá, zelená červená, stříbrná, zlatá. Oblíbenou variantou nástěnného kalendáře je tří, čtyř nebo pětiměsíční kalendář se jmenným kalendáriem a možností potisku na horní laš o rozměru 29,5 x 18,1 cm nebo přidat ke kalendáři tzv. prodloužená záda, kde je prostor pro potisk o rozměru 29,5 x 3,5 cm.

001002003004005006007008009010

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag