Pokročilé
vyhledávání
 

Zprávy ze světa reklamních předmětů

iMiTrendy jsou trendy!

iMiTrendy jsou trendy!

22.07.2020

Je tu nový katalog se čtyřmi stovkami novinek a produktů s neokoukaným designem a s technologickými i eko vychytávkami. Reklamní a dárkové předměty, které však splňují to podstatné – jsou užitečné. Zkrátka, iMi je trendy!

Nejbližší kontakt s 3D reklamou? Příbor!

Nejbližší kontakt s 3D reklamou? Příbor!

07.07.2020

Jíme všichni a v našem kulturním prostoru tak činíme příborem. 35. díl komoditního seriálu věnujeme jemu a rovnou uvedeme, že kvalitní příbor jako reklamní dárek v pověstném koši určitě neskončí.

Sublimovat motiv? To je ono!

Sublimovat motiv? To je ono!

16.06.2020

Sublimace je moderní technika potisku reklamních a dárkových předmětů, která má hodně předností a jen málo omezení.

Zástěra – rouška pro tělo

Zástěra – rouška pro tělo

08.06.2020

Jeden z nejpraktičtějších předmětů v oboru reklamní gastronomie, to je zástěra. Od pradávna symbol čistoty a práce, v moderním věku účelný pomocník v zálibách jako je vaření a grilování. Tedy reklamní předmět všemi vítaný!

Kolo na virus!

Kolo na virus!

25.05.2020

Titulek si „hraje“ se jménem jednoho z největších nepřátel lidstva současnosti. Ano, bojovat s ním budeme zřejmě už stále, ale vyhrávat bude ten, kdo se nedá. Je jisté, že sport posílí náš imunitní systém a tedy šanci zůstat zdraví. A co teprve kolo na virus!

Uvítejte kolegy zpátky v práci

Uvítejte kolegy zpátky v práci

11.05.2020

Karanténa zvolna a snad jistě končí a možná i Vaše firma nebo instituce povolává své zaměstnance zpátky z homeoffice na pracoviště. Uvítejte je balíčky osobních ochranných a dalších pomůcek.

Vaříme a stolujeme s 3DR!

Vaříme a stolujeme s 3DR!

23.04.2020

Současná omezení jsou náročná také psychicky a je na místě si zdravou a vydatnou stravou posílit organismus a dodat dobrou náladu. Ovšem i bez pandemie je reklamní gastronomie mezi reklamními a dárkovými předměty jednou z nejoblíbenějších kategorií.

Na dálku, přesto spolu!

Na dálku, přesto spolu!

15.04.2020

S ohledem na karanténu se řádově zvýšila potřeba informačních a komunikačních technologií. Jsou propojené domácnosti, žáci s učiteli, pacienti s lékaři, ale i svět byznysu a politiky. A mnozí zjišťujeme, co vše nám k lepšímu on-line kontaktu chybí. Mějme na paměti, že kdo rychle dává, dvakrát dává. Přes tisíc položek ICT je připraveno!

Pomáhejme si! I dárkem.

Pomáhejme si! I dárkem.

27.03.2020

V současné složité situaci se může zdát téma reklamních předmětů mimo, ale opak je pravdou. Stále zdůrazňujeme jejich účelnost, pozitivní dopad na mezilidské vztahy, vzájemnou loajalitu a právě nyní upozorňujeme na to, že správným výběrem můžete i pomoci. Zvláště, když jde o dárek.

Výšivka – princezna mezi tiskovými technikami

Výšivka – princezna mezi tiskovými technikami

16.03.2020

Chystáte vlajku města, obce, spolku nebo klubu? Chcete obchodním partnerům věnovat výjimečný dárek ze sortimentu značkového reklamního textilu? Zde je k aplikaci motivu výšivka! Pátý díl seriálu o tiskových technikách je právě o ní.

Dva (i více) v jednom

Dva (i více) v jednom

25.02.2020

Je tu katalog IMPRESSION 2020! Na více než pěti stovkách stran můžete vybírat vkusné, moderní, barevné, multifunkční reklamní dárky v jedenácti kategoriích. A pokud předmět nabízí jedinou funkci, tou další je originální zpracování nebo i jen detail. V každém případě – prohlížení a výběr z tohoto katalogu je požitek.

Do lázní s 3D reklamou

Do lázní s 3D reklamou

13.02.2020

Lázeňství u nás je fenomén a desítky lázeňských míst v Čechách a na Moravě ročně navštíví téměř milion hostů. Každý, kdo jede do lázní, má cestovatelsky zbystřenou pozornost, je plný očekávání a více vnímá ostatní klienty a jejich vybavení. Místo v něm najdou i vhodné reklamní předměty se zvýšeným efektem aplikovaných motivů.

Župan – komfort do zimy i léta

Župan – komfort do zimy i léta

05.02.2020

Lázeňská sezóna ve většině našich lázní začíná v květnu, ale už nyní je dobré si zkontrolovat a obnovit vybavení. Pomozte svým obchodním partnerům a darujte jim nepostradatelný oděv – komfortní župan. Toto speciální oblečení a jeho název mají i zajímavou historii.

V novém čínském roce jen se 3DRvirem!

V novém čínském roce jen se 3DRvirem!

29.01.2020

Podle čínského kalendáře 25. ledna odešel zemský Vepř a do uvolněného prostoru vletěla železná Krysa. Předcházel ji koronavirus, který naznačil možný charakter nového roku: nezůstane kámen na kameni. Vše ale může být i jinak…

Na trek s taškou?

Na trek s taškou?

23.01.2020

Jsme uprostřed zimy, a i když na nás šetří sněhem, cestovatelská sezóna je v plném proudu. Jaká zavazadla můžete poskytnout svým cílovým skupinám pro jejich venkovní aktivity (nejen) v zimě? A jak je to s taškou na trek? Schwarzwolf Outdoor to ví!

Schwarzwolf Outdoor jako první

Schwarzwolf Outdoor jako první

06.01.2020

Jako první? Prostě první aktualita roku 2020, která ale rozhodně stojí za to: nový katalog letos už jedenadvacetileté značky Schwarzwolf Outdoor vyráží do světa a s ním 84 vycizelovaných předmětů pro outdoor, turistiku, cyklistiku a kempink, včetně 9 novinek.

Já sním o 3DR bílé …

Já sním o 3DR bílé …

16.12.2019

O bílých Vánocích si hlavně ve městech zase asi jen necháme zdát, ovšem reklamní a dárkové předměty v bílé zimní barvě jsou realita!

No (ne)kupte to!

No (ne)kupte to!

20.11.2019

Famózní poměr kvality k ceně, to jsou oděvy ve slevách. Tím spíš, když značkové. Například: nejvyšší sleva 74 procent, kdy z fleecové bundy Stedman je položka za 99 korun. Žádná z ostatních nepřekročí 1000 korun a většina nabízí padesátiprocentní slevu, některé i vyšší. No (ne)kupte to!

UV na 3DR

UV na 3DR

12.11.2019

Ve slovní hříčce samozřejmě chybí slovo „tisk“. Tedy, čtvrtý díl seriálu o tiskových technikách pojednává o moderním UV tisku.

Díky za termosku, Mr. Dewar!

Díky za termosku, Mr. Dewar!

31.10.2019

Na začátku zimní sezóny je dobré pro ni své cílové skupiny náležitě dovybavit. Od práce v kanceláři či v terénu, přes běžný pohyb po městě až po dny strávené na sjezdovkách – je potřeba dodržovat pitný režim. Kvalitní termoska udrží teplý nápoj po mnoho hodin i v mrazech. Tak tedy, díky pane Deware!

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 21 Další

Přihlášení / Odhlášení rozesílky

Zadejte e-mailovou adresu

Rozesílky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag