Pokročilé
vyhledávání
 

Zprávy ze světa reklamních předmětů

Dva (i více) v jednom

Dva (i více) v jednom

25.02.2020

Je tu katalog IMPRESSION 2020! Na více než pěti stovkách stran můžete vybírat vkusné, moderní, barevné, multifunkční reklamní dárky v jedenácti kategoriích. A pokud předmět nabízí jedinou funkci, tou další je originální zpracování nebo i jen detail. V každém případě – prohlížení a výběr z tohoto katalogu je požitek.

Do lázní s 3D reklamou

Do lázní s 3D reklamou

13.02.2020

Lázeňství u nás je fenomén a desítky lázeňských míst v Čechách a na Moravě ročně navštíví téměř milion hostů. Každý, kdo jede do lázní, má cestovatelsky zbystřenou pozornost, je plný očekávání a více vnímá ostatní klienty a jejich vybavení. Místo v něm najdou i vhodné reklamní předměty se zvýšeným efektem aplikovaných motivů.

Župan – komfort do zimy i léta

Župan – komfort do zimy i léta

05.02.2020

Lázeňská sezóna ve většině našich lázní začíná v květnu, ale už nyní je dobré si zkontrolovat a obnovit vybavení. Pomozte svým obchodním partnerům a darujte jim nepostradatelný oděv – komfortní župan. Toto speciální oblečení a jeho název mají i zajímavou historii.

V novém čínském roce jen se 3DRvirem!

V novém čínském roce jen se 3DRvirem!

29.01.2020

Podle čínského kalendáře 25. ledna odešel zemský Vepř a do uvolněného prostoru vletěla železná Krysa. Předcházel ji koronavirus, který naznačil možný charakter nového roku: nezůstane kámen na kameni. Vše ale může být i jinak…

Na trek s taškou?

Na trek s taškou?

23.01.2020

Jsme uprostřed zimy, a i když na nás šetří sněhem, cestovatelská sezóna je v plném proudu. Jaká zavazadla můžete poskytnout svým cílovým skupinám pro jejich venkovní aktivity (nejen) v zimě? A jak je to s taškou na trek? Schwarzwolf Outdoor to ví!

Schwarzwolf Outdoor jako první

Schwarzwolf Outdoor jako první

06.01.2020

Jako první? Prostě první aktualita roku 2020, která ale rozhodně stojí za to: nový katalog letos už jedenadvacetileté značky Schwarzwolf Outdoor vyráží do světa a s ním 84 vycizelovaných předmětů pro outdoor, turistiku, cyklistiku a kempink, včetně 9 novinek.

Já sním o 3DR bílé …

Já sním o 3DR bílé …

16.12.2019

O bílých Vánocích si hlavně ve městech zase asi jen necháme zdát, ovšem reklamní a dárkové předměty v bílé zimní barvě jsou realita!

No (ne)kupte to!

No (ne)kupte to!

20.11.2019

Famózní poměr kvality k ceně, to jsou oděvy ve slevách. Tím spíš, když značkové. Například: nejvyšší sleva 74 procent, kdy z fleecové bundy Stedman je položka za 99 korun. Žádná z ostatních nepřekročí 1000 korun a většina nabízí padesátiprocentní slevu, některé i vyšší. No (ne)kupte to!

UV na 3DR

UV na 3DR

12.11.2019

Ve slovní hříčce samozřejmě chybí slovo „tisk“. Tedy, čtvrtý díl seriálu o tiskových technikách pojednává o moderním UV tisku.

Díky za termosku, Mr. Dewar!

Díky za termosku, Mr. Dewar!

31.10.2019

Na začátku zimní sezóny je dobré pro ni své cílové skupiny náležitě dovybavit. Od práce v kanceláři či v terénu, přes běžný pohyb po městě až po dny strávené na sjezdovkách – je potřeba dodržovat pitný režim. Kvalitní termoska udrží teplý nápoj po mnoho hodin i v mrazech. Tak tedy, díky pane Deware!

Statistika nuda je … ale ne ve 3DR!

Statistika nuda je … ale ne ve 3DR!

23.10.2019

A hlavně nám dá cenné údaje o výhodnosti využití reklamních a dárkových předmětů. Tak tedy – kolik obdarovaných co vlastní, jak dlouho, počty reklamních účinků 12 kategorií produktů, náklady na jeden reklamní účinek (CPI) a ke každé z nich nějaká ta zajímavost.

3DR v barvě podzimu

3DR v barvě podzimu

16.10.2019

Podzim je v plném proudu a je nejvyšší čas se podívat na to, jaká barva reklamních a dárkových předmětů s ním ladí. Neutrální hnědá? To pak je z čeho vybírat!

Ten pravý kalendář a diář pro magický rok 2020

Ten pravý kalendář a diář pro magický rok 2020

30.09.2019

Na kalendářích a diářích se harmonická číslovka 2020 bude vyjímat minimálně stejně efektně, jako tomu bylo u 2000. Je před námi poslední rok sice „jen“ desetiletí, ale podle astrologických prognóz rozhodně bude stát za pozornost. Věnujte ji i výběru hitu 3D reklamy závěru tohoto roku – kalendářům a diářům.

Manažerské Vánoce ve jménu značky Pierre Cardin

Manažerské Vánoce ve jménu značky Pierre Cardin

19.09.2019

Už počtvrté za Vámi přicházíme s katalogem Pierre Cardin. Tak tedy, bonjour, dobrý každý den dalšího roku s luxusními psacími a kancelářskými potřebami této renomované značky.

Vánoční výběr

Vánoční výběr

13.09.2019

A je tu výběr z těch nejvhodnějších vánočních dárků, od rozdávacích drobností za pár korun až po vynikající vína pro obchodní partnery. Je tu Vánoční speciál!

Podzim, podzim přichází…

Podzim, podzim přichází…

02.09.2019

… nadělá mi nesnází, zpíval v jedné své písni Jiří Grossmann. Aby byl blížící se podzim Vašich cílových skupin pokud možno bez nesnází spojených s proměnlivým počasím, je na místě jim pomoci vhodnými reklamními a dárkovými předměty.

Ražba podobná pečeti

Ražba podobná pečeti

28.08.2019

Ve třetím dílu seriálu o tiskových technologiích se podíváme na ražbu. Tato technika se k aplikaci motivů na reklamní a dárkové předměty používá méně než sítotisk a tampontisk (o kterých jsme už psali), ale s jedinečným efektem. Její volbou na vhodných předmětech jako kdybyste své vztahy s obdarovanými potvrdili pečetí.

3DR pro další rok s generacemi Y a Z

3DR pro další rok s generacemi Y a Z

30.07.2019

S blížícím se zářím míníme rok školní, kdy velká část generace Y - tedy mileniálů - a prakticky celá generace Z zasednou do lavic všech typů a úrovní škol i učilišť a budou se připravovat na samostatný profesní život. Investujte do budoucí klientely vhodnými, tedy účelnými a vkusnými reklamními předměty pro úspěšnou výuku!

20 let s Černým vlkem

20 let s Černým vlkem

09.07.2019

Značka Schwarzwolf Outdoor letos slaví 20 let existence. Dospěla do nabídky uceleného systému produktů pro outdoor, sport a další volnočasové aktivity ve volné přírodě pro širokou škálu cílových skupin.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 21 Další

Přihlášení / Odhlášení rozesílky

Zadejte e-mailovou adresu

Rozesílky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag