Fandit jako profesionál

26.01.2024

Kolo, lyže, hokejku, míč nebo…

fandící reklamní předměty

Bude to těžké. Sportovní fanoušci to v letošním roce rozhodně nebudou mít jednoduché. Hned v únoru, jen co seskočí z cyklokrosových kol, zapnou se do běžek a na záda hodí malorážku. Po krátkém oddychu v květnu popadnou do rukou hokejky, aby je na přelomu června a července vyměnili za fotbalové míče. Samozřejmě jen virtuálně, protože od července do poloviny srpna by toho sportovního náčiní na jednoho bylo už asi trochu moc…

Ano, čeká nás nebývale zaplněný sportovní rok. Řada utkání o tituly mistrů světa se tentokrát odehraje na území České republiky a další dvě mimořádné sportovní události budeme mít skoro na dosah.

 

Na co se můžeme těšit?

CO

KDY

KDE

MS v cyklokrosu

2. – 5. února

Tábor

MS v biatlonu

2. – 13. února

Nové Město na Moravě

MS v ledním hokeji

10. – 24. května

Praha, Ostrava

Fotbalové EURO

14. černa – 15. července

Německo

Letní olympijské hry

26. července – 11. srpna

Paříž

 

Bude to nářez! A byla by věčná škoda prosedět ho o samotě doma u televize. Každý správný fanoušek jistě rád vyrazí podpořit toho svého favorita. Obzvlášť, když to letos nebude nijak daleko a fandit se nebude jen v týmových, ale rovnou národních barvách. A když už se nedostaneme přímo na dráhu nebo na stadion, tak je naší národní povinností aspoň návštěva oblíbené hospůdky s velkoplošnou obrazovkou a s vydatnou podporou party stejných nadšenců. Fandit se přece musí!

A fandit se musí profesionálně! Fanoušek Amatér se na akci dostaví nenápadně, cestou neodhalen, na tribuně splývající s šedivě nudným davem, vybaven pouze vlastním hlasem a rukama k tleskání. Fanoušek Začátečník svou příslušnost ke svému týmu nebo hrdinovi opatrně odhalí až na místě vytažením pomuchlané červenomodrobílé kšiltovky nebo šály z kapsy. Ale takový Fanda Profík už ráno u snídaně sedí v příslušném dresu ověšený rozličnými artefakty v národních barvách a cestou na závod nebo zápas svým vzezřením a neskrývaným nadšením vysílá vizuální i zvukové signály, vábícími k sobě podobně postižené nadšence. Fanda Profík je totiž tvor společenský. Protože v jednotě je síla!

Dokážete si snad představit lepší příležitost, jak dostat do světa logo právě Vaší firmy nebo produktu? Nepropásněte příležitost a vybavte Vaše zákazníky profesionálními fandícími předměty na míru. Připravili jsme pro vás široký výběr reklamních produktů, které zvýrazní vaši podporu, případně zvýši Váš komfort při sledování sportovních utkání z domova. Vybírat můžete i ze stále nabídky reklamních fandících předmětů na webu. Rozšíříte tak řady profesionálních fanoušků, naši borci to ocení a zcela jistě je to posune i k lepším výsledkům. A navíc budete vidět! To určitě stojí za to.

Tak jdete s námi do toho? Do toho! Do toho! Do toho!
Stále fandící předměty z našeho sortimentu:

Přehled nejnovějších článků

Nejoblíbenější produkty

Důvěřuje nám spousta známých značek.

Spolehlivé služby provádíme i pro tisíce středních i malých zákazníků.
Staňte se dalším spokojeným klientem.

Kategorie