Reklamní lehátka s potiskem, sáňky

Jednou z možností pro neobvyklou reklamu, reklamní předmět, je plážové nebo zahradní lehátko s potištěným potahem. Případně sáňky s potahem potištěným dle přání klienta.

Lehátka mohou být tradičního vzhledu s ověřenou dřevěnou konstrukcí, skládací, polohovatelná, nebo ve stylu skládacích režisérských židliček, s opěradly nebo bez. Také je možné přidat na lehátko polštářek. Mohou být jednoduchá pro jednoho nebo dvojitá pro dvě osoby, velká pro dospělé osoby, menší pro děti. Variant je mnoho. Všechny typy jsou vyráběny z kvalitního dřeva s certifikací FSC, což znamená, že dřevo, které bylo použito pro výrobu, pochází z lesů, jež jsou obnovované. Materiál potahu je 100% PE S v gramáži 220- 240 g/m². U některých typů lehátek je také možné potah měnit. Vhodnými doplňky k lehátkům jsou stolky, podnožky, stříšky.
Varianty potisku na potahy jsou: digitální tisk, který je vhodný na celoplošné potisky a zajišťuje nejlepší kvalitu tisku; sítotisk, jenž je vhodný pro celoplošný potisk, ale maximální počet tištěných barev jsou 4; termotisk, který je nejvhodnější pro tisk loga v omezené velikosti.

Sáňky se vyrábí také v několika variantách, liší se zejména ve tvaru a velikosti. Případně mohou být sáňky skládací.


Ukázky naší práce:


Potřebujete vyrobit lehátko či sáňky na míru?

Nezávazně nám napište nebo zavolejte na 271 071 911. Rádi s Vámi vše probereme.