Na co jsme hrdí

ZA DOBU NAŠÍ EXISTENCE JSME ROZDALI 180 MILIÓNŮ DÁRKU

TO JE VÍCE NEŽ 5 500 000 000 KČNaše společenská odpovědnost

Pravidelně absolvujeme audit udržitelného rozvoje a společenské odpovědnosti u společnosti ECOVADIS. S jejich pomocí se snažíme obě důležité oblasti kontinuálně rozvíjet a řídit. V roce 2019 jsme za naše výsledky obdrželi stříbrnou medaili a lepší hodnocení než zbývajících 65% sledovaných společností z celého světa.

ecovadis_silver_2019


Pomáháme


Dům pro Julii, z.ú.Hospic sv. Alžběty

Sázíme stromy⁣

Při výrobě a dopravě zboží dochází k vypouštění skleníkových plynů do ovzduší. Koncentrace těchto plynů v atmosféře negativně ovlivňuje životní prostředí.⁣

V iMi jsme se rozhodli kompenzovat uhlíkovou stopu našich výrobků sázením stromů. V roce 2021 jsme ve spolupráci se www.sazimestromy.cz vysadili 107 nových jabloní, hrušek, třešní slivoní a habrů, které budou zkrášlovat krajinu Viničných Šumic na jižní Moravě.

Sázíme stromy 1Sázíme stromy 2

Sázíme stromy 3Sázíme stromy 4Členství v asociacích

PSI - Present service institut, IPPAG - International Partnership for Premiums and Gifts, POPAI - Point of Purchase Advertising International, PROMINATE - Společnost poskytující nadnárodním korporacím globální řešení s lokálním servisem.  

PSIIPPAG POPAI PROMINATE

Reference

Jsme hrdým partnerem těch nejnáročnějších klientů na trhu, ale stejně spolehlivé služby provádíme i pro tisíce středních i malých zákazníků. 

Partners finanční skupinaŠkoda Autoinnogy ČEZ

OVB HoldingZentivaNestléABB

Uniqa pojišťovnaČeská poštaRUDOLF JELÍNEK a.s.Walmark