Na co jsme hrdí

ZA DOBU NAŠÍ EXISTENCE JSME ROZDALI 180 MILIÓNŮ DÁRKU

TO JE VÍCE NEŽ 5 500 000 000 KČ

 

Naše společenská odpovědnost

Pravidelně absolvujeme audit udržitelného rozvoje a společenské odpovědnosti u společnosti ECOVADIS. S jejich pomocí se snažíme obě důležité oblasti kontinuálně rozvíjet a řídit. V roce 2019 jsme za naše výsledky obdrželi stříbrnou medaili a lepší hodnocení než zbývajících 65% sledovaných společností z celého světa.

ecovadis_silver_2019

 

 

Pomáháme

 

dum_pro_juliihospic

 

Sázíme stromy⁣

Při výrobě a dopravě zboží dochází k vypouštění skleníkových plynů do ovzduší. Koncentrace těchto plynů v atmosféře negativně ovlivňuje životní prostředí.⁣

V iMi jsme se rozhodli kompenzovat uhlíkovou stopu našich výrobků sázením stromů. V roce 2021 jsme ve spolupráci se www.sazimestromy.cz vysadili 107 nových jabloní, hrušek, třešní slivoní a habrů, které budou zkrášlovat krajinu Viničných Šumic na jižní Moravě.

Sázíme stromy 1Sázíme stromy 2

Sázíme stromy 3Sázíme stromy 4Členství v asociacích

PSI - Present service institut, IPPAG - International Partnership for Premiums and Gifts, POPAI - Point of Purchase Advertising International, PROMINATE - Společnost poskytující nadnárodním korporacím globální řešení s lokálním servisem.  

psiippag popai_1 prominate

 

Vzděláváme se

⁣Naše společnost realizuje, v rámci Operačního programu Zaměstnanost, který je spolufinancován Evropskou unií, projekt s názvem „VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ SPOLEČNOSTI IMI PARTNER, a.s.“ registrační číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0013466.

Cílovou skupinou projektu jsou zaměstnanci tj. osoby, které jsou v pracovněprávním nebo obdobném vztahu k organizaci příjemce.

Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

eu_vzdelavani

 

 

 

Reference

Jsme hrdým partnerem těch nejnáročnějších klientů na trhu a stejně spolehlivé služby provádíme i pro tisíce středních i malých zákazníků. 

 

 

partnersskodainnogy cez

ovbzentivanestleabb

uniqapostajelinekwalmark

Kategorie