Pokročilé
vyhledávání
 

Několik stupňů od bodu varu

05.01.2009

Nároky na hygienu a čistotu v provozech všech typů, zvláště v rámci Evropské unie, setrvale stoupají. Výrobní, logistic­ká, distribuč­ní i obchodní centra – všude je na jednom z předních míst zájmu řídících manažerů pořádek.

Ovšem jsou prostory, například zdravotnických zařízení nebo gastronomických provozů, kde je čistota doslova alfou a omegou. Jak na ni?

Neslibujeme vyřešení celého problému, jen její části. Společnost Promodoro je renomovaným výrobcem textilií a na trh roku 2009 přichází v oboru pracovních oděvů s revoluční novinkou. Jde o řadu dvou druhů trik pro ženy a tří pro muže. V čem jsou jedinečné? Ta v barevném provedení je možné prát při celých 60 ºC a bílá dokonce při celých 95 ºC, tedy pouhých pět stupňů od bodu varu! Pokud vy sami nebo váš klient podnikáte v oboru náročném na hygienu a čistotu, nemůžete zaměstnancům poskytnout k nošení v práci nic vhodnějšího. Speciální techno­logií vyrobený­ textil na bázi směsi bavlny a polyesteru je při nošení naprosto bezpečný a nealergický. Trika typu T-shirt a polo shirt pro ženy i muže jsou k dispozici vždy v plné škále barev, mikina pro muže v celkem sedmi barevných provedeních. Oděvy jsou nejen praktické, ale i elegantní. Navzdory vysokým teplotám, při kterých se perou, mají značnou tvarovou stálost, a co je také důležité – vysokou trvanlivost. Aby ji měl i branding, pokud je zboží použito pro reklamní účely, je vhodné aplikovat výšivku. Vykročte do roku 2009 s techno­logií hodnou závěru prvního desetiletí 3. milenia!

2100_F_D_ 4410_G_K_

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag