Pokročilé
vyhledávání
 

Pomocník do nepohody

04.01.2009

Na počátku úspěchu obvykle bývá dobrý nápad. Mámy kdysi dětem dávaly před cestou do školy na krk klíč pověšený na provázku či tkaničce, aby jej zaručeně neztratily a dostaly se domů. To byl nápad určitě velmi dobrý.

v_cut_hoodyard

CatImage_466_C_130x130V moderní době se klíče dětí, zvláště klu­ků, s chrastě­ním přesunuly poněkud níže, na frajerské šňůrky s karabinkou a na poutka u kalhot. Uvolněná místa na krku ovšem nezůstala bez využití, jen se tam už nenosí provizor­ní provázky a tkaničky, ale elegantní šňůrky na krk, na kterých dnes nejen mládež nosí zavěšené mobily (a občas i ony klíče). Na krku se vedle klíčů, komunikační techniky a dalších praktických věcí může nosit – pláštěnka.

Pláštěnka schovaná ve šňůrce na krk vypadá elegantně již ve složeném stavu, ale co teprve, když spustí déšť a dítě vašeho zákazníka ji v mžiku rozbalí a oblékne si ji. „Týjo, kde jsi vzal(a) pláštěnku?“ vytřeští oči překvapení a čím dál mokřejší spolužáci. Ne, že bychom jim to přáli, ale kdoví, třeba si v té chvíli malý vlastník toho praktického předmětu řekne, že asi nebude od věci se slušně učit a jednou mít podobnou práci jako táta či máma. Práci, kde si lidé dávají dárky, protože si sebe navzájem váží. Naivní představa? Kdoví…

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag