Zimní radovánky se Schwarzwolfem

02.11.2012

Výbavu pro letní sporty jsme uložili do skříní, komory či sklepa a zjišťujeme, co nám chybí pro bezpečné a komfortní užívání zimních radovánek. Kdo to vrčí za našimi zády? To se Schwarzwolf hlásí o slovo a má co sdělit. A hlavně nabídnout!

Ve svém stále širším sortimentu produktů pro venkovní aktivity má Schwarzwolf mnohé, co se vašim obchodním partnerům nebo zaměstnancům bude přesně hodit pro pobyt v zimní přírodě. Ať již tráví čas při procházkách v křupajícím sněhu, stavění sněhuláka či koulování se svými dětmi nebo v horách při pořádné lyžovačce případně na snowboardu, v katalogu pro ně najdete šikovné věci doslova na míru. A třeba právě jako vhodný dárek k Vánocům.
Prožijme turistický den v drsném, mrazivém počasí a ukažme si, čím vším jej může Černý vlk usnadnit a zpříjemnit.
Dobrá výstroj je základ. Bavlněné či vlněné prádlo a oblečení je fajn, ale Schwarzwolf na to jde jinak. Funkční materiály a integrované úplety, to je oč mu běží – nebo s čím za obdarovanými běží a přímo na tělo jim nabízí pánské či dámské tričko Schwarzwolf Active Fashion v elegantním, stylovém designu značky. Pod pořádnou péřovku se hodí mikina s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi pro pány i dámy Schwarzwolf Comfort. Do bot pořádné funkční ponožky Schwarzwolf Treking s rychlým odvodem potu, na hlavu třeba pletenou čepici Schwarzwolf Hood, konečně vlněnou, ale z pořádné Merino vlny a s pleteným červeným vzorem stylových černovlčích drápů, do rukou vycházkové teleskopické hole Schwarzwolf Gang Set 2 s vyměnitelnými koncovkami na sníh… A k uchování suchých nohou ještě nepromokavé návleky Schwarzwolf Sierra.
Zastávka na vyhlídce s pohledem na inverzi v údolích potěší, zvláště když vůdce výpravy ze svého pětadvacetlitrového batohu Schwarzwolf Agadez vybalí vakuovou termosku Schwarzwolf Vulkan ve stylově „podrápaném“ neoprenovém obalu s popruhem přes rameno (pro praktické nošení v pohotovostní poloze) a hlavně s půllitrem horké, vonící kávy nebo čaje. Pro případ početnější výpravy jistě má láhev o obsahu 0,75 l Schwarzwolf Silvanus a pro rychlé občerstvení s vybranými jedinci skupiny vykouzlí z kapsy bundy lahvičku Schwarzwolf Talon s něčím ostřejším (a hlavně certifikovaným).
Pohled na Schwarzwolf hodinky říká, že je čas k návratu. Navíc se už sešeřilo a cesta se ztrácí ve tmě, ale není nic snazšího, než si na ni trochu posvítit některou z nabídky Schwarzwolf svítilen a baterek.
Ne nadarmo se říká, že každý správný muž má u sebe nůž. Toto pravidlo nicméně platí pro každého na treku, bez rozdílu pohlaví. Nabídka outdoorové řady Schwarzwolf nezklame ani v tomto ohledu, nejen v kvalitě provedení, ale v některých případech i v barevné škále, kdy si vybere svůj nůž opravdu každý.

S vybavením Černého vlka do cíle dorazí každý a ještě si s blízkými může zahrát stylové pexeso, které po dni stráveném se značkovými předměty Schwarzwolf půjde levou zadní (samozřejmě vlčí).