Pokročilé
vyhledávání
 

3 symboly ve 3DR

19.12.2018

Přelom roku má se slunovratem odedávna veliký význam a symboliku, hlavně v nich vidíme začátek nového času. S ním spojujeme touhu po štěstí, zdraví a spokojenosti a jejich naplnění lze podpořit i vhodným dárkem. Vybrali jsme tři symboly – hvězdu, srdce a vločku.

Hvězda jako dárek může mít velmi pestré provedení. Fantazii se meze nekladou, jak co do účelu i materiálu ukazují více než čtyři desítky položek:

Přívěšek na klíče, těžítka, vánoční ozdoby, dekorace na stůl, masážní pomůcka, vykrajovátka, hřejivý polštářek, dekorativní osvětlení, čokoláda, jako ozdoba šálků, čepic, sáčků nebo tašek, ale nejčastěji jako svíčky nebo svícny.

S jedinou výjimkou – jojo s ozdobou šesticípé hvězdy – jde o pentagramy. Označení pěticípé hvězdy sice pochází z řečtiny, ale jako symbol vítězství duchovna nad hmotou a ochrany před negativními silami je znám mnohem dříve. To, že se později stala „logem“ armád a revolucí, ponechme stranou, protože nic z toho nesymbolizují naše reklamní a dárkové hvězdy. Ty Vašim cílovým skupinám mají přinášet štěstí a radost a Vám jako dárcům jejich loajalitu.

Srdce. Bezmála šedesáti položek se týká totéž, co hvězd, ovšem s ohledem na symboliku přibylo využití srdce v podobě zdravotních pomůcek – antistresů, měřidla na BMI či krabiček na mintové bonbóny – ale také zápisníčků a tužek na milostné a přátelské zprávy nebo plyšáků se srdcovými visačkami na potisk osobních vzkazů. To už se dostáváme k únorovému svátku sv. Valentýna, ale upřímně – srdce jako symbol lásky, odvahy či sebeobětování – můžeme darovat po celý rok. A kde se vzal typický tvar srdce coby symbolu? Od starověku jde o stylizovaný list břečťanu.

Vločka má tvar magického šestiúhelníku daného hexagramem. Stejný princip nesou všechny sněhové vločky a prý neexistují dvě, které by měly stejný vzhled. V našich deseti položkách najdete různé podoby s různým použitím a jistě uznáte, že výtvarně to nejlepší ze tří 3DR symbolů jsme si správně nechali na konec. V přírodě zřejmě neexistuje častější a stabilnější konstrukční element než šestiúhelník – od voštin v plástvích medu přes strukturu pokožky nebo právě sněhových vloček až ke krystalické stavbě diamantu. Kouzlo sněhové vločky poprvé zvěčnil na fotografiích pod mikroskopem v roce 1885 W. A. Bentley a byl natolik fascinován pestrostí šestiramenných útvarů, že jich pak v průběhu dlouhých let nafotil několik tisíc!

Jsme na začátku roku 2019. Po nepřeberném množství praktických a často značkových reklamních a dárkových předmětů Vašim cílovým skupinám nabízíme přes stovku krásných a cenově nenáročných symbolů. Symbolů štěstí, lásky, zdraví a stability. Zkrátka, to nejlepší na konec… a začátek.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag