Pokročilé
vyhledávání
 

3DReflex

21.05.2021

Široká škála předmětů s integrovanými reflexními prvky je - zvláště v epoše s intenzivním automobilovým provozem - ideální sortiment pro 3DR. Sdělení, že Vám na bezpečí cílových skupin záleží, zvyšuje jejich loajalitu. Proto stručně: 3DReflex!

Zná to jistě každý: vracíme se večer za tmy z práce, z návštěvy, odkudkoliv. Kus cesty vede neosvětlenou silnicí bez chodníku a jako naschvál jsme zapomněli reflexní pásku. Je zde ovšem sortiment více než 200 reklamních a dárkových předmětů, opatřených reflexními prvky. Pokud jde o různé druhy oděvů, jejich doplňků, tašek, batohů apod., tyto prvky jsou ve většině aplikovány tak, aby působily esteticky a byly součástí jejich designu. Vždy však musí být brán zřetel na jejich viditelnost. Jak jsme uvedli v pět let starém článku, velikost reflexního prvku sice není striktně dána, ale musí být zřetelný pro řidiče v obou směrech a některé předměty v nabídce je tak vhodné kombinovat. A jaké to tedy jsou?

Batohy (i dětské), ledvinky a sportovní pásky s kapsou, trička, polokošile, vesty, bundy, kalhoty, deštníky (včetně golfových), obaly na batoh nebo na laptop, kryt na cykl. helmu, čepice, kšiltovky, tašky (také na kolo), kufříky a pouzdra, různé reflexní prvky na kolo, nákupní košíky, reflexní a bezpečnostní vesty pro všechny generace (i jako součást sad nářadí, první pomoci a autolékárniček), obaly a pouzdra či vaky na mobil, fluorescenční běžecké bundy, potítka, blikající náramky, bezpečnostní světla a svítilny, magnetky, odrazky, pásky, samolepky, přívěšky a klíčenky, sportovní láhve, varianty předmětů s vlastním bezpečnostním osvětlením, sluneční brýle, oděvy i značek Payper, Elevate a Stedman, ponča, atd.

Zcela výjimečné místo zde má značka Schwarzwolf Outdoor, nabízející ucelený systém předmětů pro outdoor, cyklistiku, turistiku, kempink a další adrenalinové i relaxační aktivity v přírodě. Zde jsou její produkty s integrovanými reflexními prvky:

Elastický pásek s kapsou Ravik jako praktická ledvinka, batohy - 20litrový Yukon, 15litrový skládací Nube a 2litrový stahovací batoh Denison, deštník Crux, nevykradnutelný batoh Mareb, pletený multifunkční nákrčník Mogoton prošívaný reflexní nití, dámská a pánská podzimní bunda Bonete a survival set Nikaragua.

Pro příklad se podívejme se na 3 vybrané produkty podrobněji:

Sada tašek na kolo Kvil – nejde „jen“ o klasické tašky na kolo, jejich součástí je oddělitelná část, využitelná také jako batoh. Sada vyrobená ze 600 D polyesteru je bohatě opatřena reflexními pásky z více stran a její součástí je i obal proti dešti.

Schwarzwolf Crux – turistu zviditelní nejen zepředu a zezadu, ale přímo ze všech stran díky reflexnímu lemování. Do přírody si bereme spíše pláštěnky, ale Crux s větru odolnou konstrukcí, s praktickým systémem open-close a možností uchycení na batoh karabinou může být účelnou součástí vybavení i pro náročné treky. Koneckonců, i při nich jsou přece časté noční přesuny po silnicích.

Bunda Elevate Mani Power – v dámském i pánském provedení a ve čtyřech barevných variantách je přesným reprezentantem oděvu, kde reflexní prvek má nejen praktický, ale též módní efekt. V tenkém provedení je umístěn podél hlavního zipu a kolem krku, ovšem pokud obdarovanému přidáte některou z kšiltovek s reflexními prvky - např. Enzo– je zaručena nejen elegance, ale i praktičnost a bezpečnost. A 3DReflex produkty reflektují vše!

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag