Pokročilé
vyhledávání
 

Až odteče písek

20.02.2009

Vše geniální bývá prosté. Tato základní pravda se týká i po všech stránkách vydařeného reklamního předmětu, který zaujal na veletrhu v Düsseldorfu.

„Kouzelné pískové logo“ využívá princip prastarých přesýpacích hodin a kreativně jej rozvíjí. Písek v něm totiž nepropadává, aby vašemu klientovi na jeho kancelářském či jiném stole odměřoval čas. Každým otočením tohoto nevelkého, ale působivého předmětu o sto osmdesát stupňů se mu nepřipomenou ubíhající minuty jeho života, ale logo vaší firmy či jiný požadovaný motiv. A co víc, s ohledem na speciální dvouvrstvou konstrukci ploch s otvory mohou být sdělení na obou stranách jiná.

bild_das_design_2

Pouzdro „pískového loga“ je vyrobeno z průhledného, kvalitního akrylátu a vašemu zákazníkovi můžete nabídnout tři tvary – krychli, válec nebo kouli. Tím možnosti výběru nekončí, naopak začínají: Jemný křemenný písek je možné si zvolit v osmi výrazných základních barvách nebo dalších šesti elegantních prémiových. Obě vnitřní plochy s otvory (v podobě vašeho sdělení) a vodorovný vnější límec, který je spojuje, jsou z neprůhledného akrylátu, který je možné objednat v některé ze šesti barev. Záleží na vás, jaký účinek chcete kombinací barev těchto ploch a písku „komunikovat“ – decentní, extravagantní či dokonce šokující? A možná se nabídka barev výrobce předmětu strefila právě do těch vašich firemních? Asi nepřekvapí, že límec je po celém jeho obvodu možné potisknout.

Obal prodává, říká se od marketingové nepaměti, i když nejde o zboží, ale o dárek. Kouzlo loga z písku pokračuje i zde. Univerzálně je sice baleno do krabiček z bílého kartonu s lesklým povrchem, ale váš náročný klient uvítá, pokud jste mu je předali v obalu barevně korespondujícím se samotným předmětem. Výrobce se rád přizpůsobí vaší představě a navrhne barvu krabičky, jakou si přejete. Luxusní obal z transparentního, průhledného plastu pak „logo“ přizná v celé jeho kráse.

Každý člověk si rád hraje a navíc mu neuškodí krátký odpočinek od práce či studia. Pohled na to, jak se po pouhém otočení v pískových mikrodunách během několika okamžiků zjeví vaše poselství, je rozptýlení určitě milé a vítané.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag