Pokročilé
vyhledávání
 

PAYPER - být chic celý den

29.04.2015

Na trhu 3D reklamy v České republice představujeme sortiment italské renomované oděvní značky Payper. Exkluzivní a přitom cenově příznivé oblečení pro plnohodnotný a spokojený život, pro práci, volný čas, sport a cestování – právě to nabízí Payper.

Když jsme v prvním letošním e-zinu odpovídali na otázku, jak zareagujeme na situaci po stažení značky Hanes z trhu, odpověděli jsme: Připravujeme překvapení v podobě nové nabídky, která zaujme mladé lidi a odběratele, co si potrpí na zajímavé a netradiční výrobky. Své slovo jsme nedávno splnili v podobě první kolekce celkem 29 vybraných modelů! Výběr nové značky byl veden cílem nabídnout módní oděvy v jiných barevných provedeních, než ve stávajícím sortimentu reklamního textilu a s výborným poměrem ceny ke kvalitě a využití.

Italské oděvní značky mají ve světě odívání a módy zcela jedinečné postavení a jména jako Armani, Gucci, Diesel či Benetton jsou u nás dostatečně známé. Jinak je to se značkou Payper, a tak jsme si dali možná nelehký, ale inspirativní úkol, aby u nás na trhu luxusního, značkového reklamního textilu doslova zdomácněla. 

Do první nabídky jsme tedy zařadili zástupce v oboru 3DR nejvyužívanějších oděvů – trička, polokošile, mikiny, vesty a bundy. Jde o tři modely triček – dvě z bavlny pro běžné nošení a jedno funkční z polyesteru pro sportovní aktivity. Pravidlem je u všech oděvů více barevných variant a v případě trička Payper Sunset jich je dokonce na tři desítky v pánském i dámském provedení.

Celkem šest polokošil z bavlny či bavlny piqué má různé módní detaily jako rozparky, lemování rukávů, manžety, vsadky u knoflíků apod.

V současnosti velmi oblíbené vesty - samozřejmě opět v pánském a dámském provedení - jsou zastoupeny dvěma modely: jedním z bavlny, s kapucí a s oboustranně rozepínacím zipem a druhým je prošívaná vesta z nylonu s lesklým povrchem a polyesterem uvnitř jako imitací peří.

Mikiny jsou vyrobeny ze dvou materiálových variant, tou první je směsový textil, tvořený ze 70 % česanou bavlnou a z 30 % polyesterem. Druhou je speciální 100% polyester polar fleece. Polyester je významnou složkou i tří bund, ať již jako imitace peří u prošívané bundy Payper Informal, v kombinované pletenině se softshellem ve funkční Payper Trip nebo s příměsí elastanu u bundy Payper Storm, jejíž název naznačuje vynikající nepromokavost a větruodolnost. 

Je to tak, i v nevlídném počasí chce člověk vypadat elegantně, stylově a vkusně zároveň, zkrátka jak zdaleka nejen Italové říkají – chic! Svým cílovým skupinám to nyní s oděvní značkou Payper umožníte ještě více než dřív.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag