Pokročilé
vyhledávání
 

Čas pro ten pravý kalendář a diář

28.07.2011

Předmět na pomezí 3D a 2D, dalo by se říct. Stále krásný a užitečný nástěnný či stolní kalendář, stále užitečný, ale také krásný diář. Celý rok je budou mít vaše cílové skupiny na očích! To už je pořádný účinek reklamního sdělení. Prohlédněte si tedy naši nabídku, a pokud si přejete produkt na míru, zavolejte nám.

kalendarNástěnný kalendář se postupně vyprofiloval v mimořádně estetický doplněk domácností i kanceláří. Z katalogové nabídky desítek produktů si podle svého vkusu jistě vybere každý dárce ten svůj, i vy. Ať již na reklamní ploše budete mít vytištěné pouze logo vaší společnosti nebo další informace, každodenní pohled obdarovaných na krásné reprodukce fotografií či obrazů se dotkne i jich. Co teprve v případě kalendáře provedeného zcela na míru?
Ale nejdříve k náplni kalendářů v iMi katalogu. Největší podíl mají ty se záběry ze světa a už jen výčet témat je lákavý: mystická místa, cesty, přírodní živly, grafika z ptačí perspektivy, monumenty, ostrovy… Domácích témat je sice méně, ale také stojí za to.
Pouze u reprodukcí uměleckých děl jmenovitě upozorňujeme na kalendáře dvou slavných bratří. Nejen filmoví pamětníci, ale i vyznavači komiksu ocení soubor plakátů a kreseb českého guru komiksového výtvarného umění, Káji Saudka. Mladší bratr Jan opět nadchne svými estétskými fotografiemi. Od něj samozřejmě není daleko k ženám a dívkám, které na našich kalendářích nechybí ani letos.
Téměř třetina katalogových nástěnných kalendářů jsou navíc novinky! Přesto jste si nevybrali? Pak zvolte individualizovaný produkt přesně na míru. Od kvality papíru a rozměrů listů přes barvu spirály, vzhled kalendária, umístění reklamního motivu, výběr fotografií z fotobank až po speciální obal. Už voláte?
Praktičnost tříměsíčních a stolních kalendářů je prověřená časem a vynechat je v katalogu by byla zásadní chyba.
Diáře. V epoše elektronických záznamových zařízení se může zdát paradoxní, že klasický produkt, jakým je diář, je stále tak oblíbený. Nabízíme možnost kombinace čtyř typů kalendárií či rozměrů s pěti úpravami desek v několika barvách. Ale opět: v rámci individuálního přístupu ke klientům je zde možnost výroby diářů na míru.

Nástěnný, stolní kalendář a diář na míru jako soubor? Ať již v takové velkolepé sestavě nebo jednotlivě a „jen“ s vytištěným logem, vždy jde o skvělý vánoční dárek pro obchodní partnery a zaměstnance. Je ten pravý čas pro výběr.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag