Pokročilé
vyhledávání
 

CROSS – nejen protokolární pera prezidentů USA

15.11.2017

Na konci října jsme do portfolia luxusních dárků zařadili další legendu – značku CROSS. 12 prvních položek nabízí kožené peněženky, pouzdra, pásky a jejich sady. Zveme vás na prohlídku katalogu i krátkou procházku dějinami od založení značky po podpisy inauguračních dokumentů amerických prezidentů.

12 dárků značky CROSS však v sobě skrývá celkem 20 variant možností, které stojí za to si projít v novém katalogu:

Dámská kožená peněženka ALBESA je k výběru v růžové nebo černé barvě a jako všechna pouzdra a peněženky je zdobená kovovým štítkem s logem značky. Stejně jako další peněženky CROSS obsahuje kompletní výbavu kapes na mince, bankovky a přihrádky na doklady i kreditní karty.

K jejich uložení také slouží dvě pouzdra. Prvním je PELARADA a nesmíme zapomenout, že podobně jako další luxusní produkty značky je i ona balena ve stylové dárkové krabičce. Druhé pouzdro WELONA je praktické „véčko“, které má navíc průhlednou přihrádku na fotografie.

MORERA a MUNFORD reprezentují pánské peněženky a podobně jako pouzdra mají logo CROSS také vyraženo do kůže.

Dámy svou peněženku Albesu mohou nosit ve skládací kabelce s jedinečným designem LERIDA. Ta je k výběru ve třech provedeních v barvě červené, černé nebo béžové, se zdobením kovovým logem značky a originální dekorací ve tvaru hvězdy.

Více variant nabízejí pánské kožené pásky, a to přímo v každé položce. CINTURON a SIDAMON mají z jedné strany černou barvu, z druhé hnědou a nošení lze měnit pomocí odepínacích kovových spon, zdobených logem CROSS. To je vkusně vyraženo i v kůži opasků, samozřejmě na obou stranách.

Souprava pásku a dvou spon FREDONIA jde ještě dále: pásek s hnědou a černou barvou po stranách se stříbřitou a černou sponou může tvořit čtyři varianty! Nabídku doplňuje klasický černý pásek TELDE s lemováním hnědou nití.

Ještě bohatší možnost obdarování vašich významných cílových skupin nabízí dvě soupravy. COSTA RICA sestává z peněženky a pouzdra, zatímco v setu GANDESA je k peněžence přiložen oboustranný pásek, samozřejmě tak, aby obě dvojice vizuálně korespondovaly.

Značku v roce 1846 založil – jak už to u firemních legend bývá – konkrétní člověk. Tehdy jistý Richard Cross změnil rodinné klenotnictví na společnost a začal s výrobou luxusních pouzder na psací potřeby. Následovala samotná pera a firma CROSS se z dávných dob může pochlubit i několika vynálezy, které psací potřeby posunuly dále. Jde například v roce 1879 o předchůdce dnešních propisovaček – stylografické pero.

Americkému prezidentovi pera CROSS sloužila už v 70. letech minulého století – používal je Gerald Ford. Trvalým průvodcem prezidentů USA jsou od časů Billa Clintona a výjimkou není ani současný – Donald Trump.

Společnost AT CROSS Company postupně rozšiřovala sortiment i o náramkové hodinky, manžetové knoflíčky, kancelářské potřeby a luxusní kožené zboží. To vám nyní nabízíme.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag