Pokročilé
vyhledávání
 

Dodavatel 3DR zařídí i nářadí

02.02.2017

Nářadí je komodita velmi široká. Od zavíracích nožů s přidanými nástroji přes multifunkční nářadí, soupravy pro cyklisty a motoristy, pro zahrady, do kuchyní, ke grilování, až po sady nářadí v pouzdrech a kufrech pro profesionální dílny. To vše je lídr na trhu reklamních a dárkových předmětů schopen dodat.

V dalším díle komoditního seriálu se tedy budeme věnovat zatím nejširšímu typu reklamních předmětů a dárků – nářadí. V rámci výzkumů a statistik renomovaných institucí však nářadí nikde nenajdeme jako specifikovanou skupinu reklamních předmětů. Nemohou se skrývat ani v jedné z nejvyužívanějších, jak jsme je analyzovali v rámci růstu trhu 3DR v USA. Když se probereme všemi ostatními skupinami, možná na ně dojde v nic neříkající kategorii „ostatní“, na níž za Atlantikem v roce 2015 přináleželo pouhých 2,70 % z celkového trhu (podle PPAI). Pokud jsme zmínili kuchyňské náčiní, najdeme je v potřebách pro domácnost, které předloni ve Spojených státech tvořily 2,31 % trhu. No a nářadí pro automobilisty se skrývá pod automobilovými doplňky (1,70 %), podobně jako položky pro cyklisty jsou součástí sportovních potřeb (2,28 %). Porovnání změn v prodejích těchto a dalších sortimentních skupin (růst, pokles) do roku 2015 - viz tabulka.

Podívejme se však na historii tří vybraných základních nářadí:

Kladivo – tento nástroj lidstvo provází od mladší doby kamenné. Kombinace dřevěné rukojeti a kamenné hlavy měla podle použití a tvaru příbuzné v sekerách, sekeromlatech a palicích, ale o speciálních multifunkčních hi-tech kouscích (hlavně účelných bezpečnostních kladívcích s řezáky do aut), které nabízíme, se nezdálo ani méně vzdáleným předkům, natož neolitickým lovcům.

Kleště – mechanicky složitější nástroj vznikl později v době zpracování kovů. Výraz kleště pochází od starých Slovanů (kleštit – svírat), ale na našem území s tímto nástrojem (i s kladivem se železnou hlavou) jako velmi schopní kováři pracovali už staří Keltové. My nabízíme kleště nejen v rámci sad nářadí pro dílny, ale i kleště multifunkční, kleště do kuchyní na stříhání drůbeže, obracení masa, přípravu špaget, v grilovacích soupravách

Pilník – když jsme zmínili staré Kelty, z jejich tvorby u nás pochází nález pilníku z doby už před 2 tisíci lety! Tento mimořádně důležitý nástroj na opracovávání povrchů se od dob ručně vyráběných pilníků tzv. pilníkáři vyvinul v nespočet variací. My vám nabízíme především drobné pilníčky v elegantních manikúrách pro ženy a nástroje v účelných multifunkčních nožích a nářadích pro pány.

Tedy abychom byli genderově korektní – nabízíme nářadí pro všechny.

kategori_vyrobku

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag