Energie na rozdávání

22.12.2022

Blíží se Vánoce a konec roku. Všichni se už pomalu vydýcháváme v cílové rovince. Máme za sebou rok velkých změn a zhusta nepříjemných překvapení.

A možná jako každý jiný ho zakončujeme tradičním stresem, doháněním zmeškaného a těšením se „až bude konečně klid“.

Přitom si stačí vzpomenout, že na klid v duši nemusíme čekat. Ten je v našich rukách. Je jen otázkou rozhodnutí a naší vůle.

Klid, harmonie, nadhled, síla. Energie. To slovo dostalo v posledních měsících trpkou příchuť strachu. Zbytečně. O tu nejsilnější Energii nás přece nemůže nikdo připravit. Je v nás.

Proto děkujeme všem našim zákazníkům, kteří nám svou přízní po celý rok dodávali Energii pro naši práci. Rádi bychom Vám vyjádřili vděčnost za Vaši věrnost. Dobře víme, že to není samozřejmost.

Děkujeme všem naši kolegům, kteří dodávali svou Energii do realizace mnohdy nelehkých zadání. Jsme vděční za všechny, kteří nám pomáhali. Nebylo to vždy jednoduché a dobře víme, kolik to stálo sil.

Děkujeme všem spolupracovníkům ve firmě i mimo ni, kteří nás svou Energií v našem úsilí podporovali. Jsme vděční, za to, že Vás máme. Dobře víme, že jste si ji často mohli nechat jen pro sebe – a neudělali jste to.

Všichni kolem nás ze sebe vydali to nejlepší. Stejně jako my sami.  Proto poděkujme i sobě. Za vše, co jsme zvládli, a za vše, co ještě zvládneme.

Navzdory proklamované energetické krizi jsme připraveni. Vydat maximum své vlastní Energie pro zvládnutí dalšího roku. Přijměte proto prosím naši vděčnost Vy všichni, kteří se na tu cestu vydáte s námi. My v iMi máme Energie dost.

Děkujeme, že jste s námi.