Pokročilé
vyhledávání
 

Fans v rytmu samby?

15.05.2009

Představme si ochozy stadionů plné fotbalových fanoušků, jak se vlní v rytmu samby. V rukou drží neodmyslitelná chrastítka a do branek na obou stranách hřiště padá gól za gólem k radosti všech…

… Jistě jde o naivní představu, ale ta velice zajímavá chrastítka jsou skutečná a stojí za bližší prozkoumání.

Když se na jedno podíváme v „klidovém stavu“, připomíná zvláštní trumpetku. Krátká trubka o délce 11 cm a průměru 5,8 cm s kónickým rozšířením na jednom konci je vyrobena z bílého moderního plastu ABS. Ten se vyznačuje vysokou trvanlivostí, pevností a dokonce i značnou odolností vůči UV záření. Ze zmíněného klidového stavu předmět dostaneme tak, že foukáme do druhého konce, až se v kónické části objeví balónek z latexu. Zbývá už jediné – zatřást kuličkami v balónku a fandič Fana je na světě. Vedle podpory oblíbeného nejen fotbalového týmu se fandič snad ještě lépe uplatní na různých letních zahradních párty. Pokud má váš klient nebo zaměstnanec dokonce namířeno na nějaký slovutný karneval (proč ne přímo na ten nejslavnější v Riu), vybavte jej třeba všemi šesti barevnými provedeními s bílým, zeleným, modrým, žlutým, oranžovým nebo červeným balónkem. Maxichrastítko Fana se po skončení akce vyfoukne pouhým zmáčknutím ventilu na volném konci trubky. Doporučeným potiskem je tampontisk na tělo trubky.

Až pořadatelé akce rozdají všech 150 kusů s vaším logem z balení a zahrada zámku nebo městský park se roztančí v rytmu samby, účinek této 3D reklamy bude v srdcích a myslích účastníků zcela jistě doznívat až do příští výroční párty.

5110083PK2_FANA__lut__5110081PK2_FANAzelen__

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag