Pokročilé
vyhledávání
 

Hodinky? Schwarzwolf Decenio!

28.08.2009

Oslavit první jubileum je potřeba jak se patří. Ubíhající čas se měří hodinkami a ty jsou i jednou z položek sortimentu značky Schwarzwolf. První desetiletí si však žádá něco opravdu výjimečného. Tím se stala speciální edice pouhých 100 kusů mechanic

razitko_schwarzwolf_10let

Desetiletí je tak obsaženo v samotném názvu tohoto unikátu, jehož srdcem je jeden z nejslavnějších švýcarských strojků – Valjoux Caliber 7750 firmy ETA. Tento mechanismus mohou používat jen nejrenomovanější výrobci hodinek a majitel Schwarzwolf Decenio jej bude obdivovat přes transparentní zadní stranu svého strojku. Všech 100 kusů má vzadu také vyryté vlastní pořadové číslo. Jde o mechanický automat s regulačním systémem Etachron, 28 800 vibracemi za hodinu, s časem indikovaným centrální hodinovou a minutovou ručkou a s chronografem s malou hodinovou (12 hodin), minutovou (30 minut) a centrální vteřinovou ručkou. Osazen je dvaceti pěti rubíny a má 30 milimetrů v průměru s tloušťkou 7,9 milimetrů. Hodinky jsou uloženy v elegantní dřevěné krabičce s bookletem, návodem na používání a také s certifikátem a pečetí švýcarského výrobce.

Právě jedny tyto unikátní hodinky v ceně 1 800 € jsou hlavní cenou ve fotografické soutěži vyhlášené u příležitosti 10. výročí vzniku značky Schwarzwolf. Čas soutěže běží, kdoví, možná to budete vy, kdo jej bude měřit ještě před koncem roku na svých hodinkách z limitované edice Schwarzwolf Decenio!

Hodinky_back Hodinky_v_krabi__ce Hodinky_front

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag