Pokročilé
vyhledávání
 

Hrnky

Evergreenem mezi dárkovými předměty jsou hrníčky. Jakožto každodenní součást života ať už doma nebo v zaměstnání, bere každý z nás , šálky, skleničky několikrát denně do ruky.

Vyrobíme pro vás reklamní hrnky s potiskem. V libovolném množství v různých barevných, typových i velikostních provedeních dle vašeho zadání. Naší předností je rychlá realizace díky velkému množství skladových zásob. Pokud potřebujete reklamní hrnek jako dárek, nebo čistě jako promo vybavení firmy, restaurace, kavárny, hotelu apod., pak jej objednejte u nás za velmi výhodné ceny.

Hrnek s logem je prostě klasika

Reklamní hrnky jsou prostě evergreenem v rámci propagace firmy. Jakožto každodenní součást života, ať už doma nebo v zaměstnání, bere každý z nás šálky, skleničky několikrát denně do ruky. Bez kávy nebo čaje se neobejde žádné obchodní jednání, tak proč neudělat dojem v podobě reklamního hrnku s potiskem loga?

Reklamní hrnky pro vás vyrobíme v různých materiálových provedeních, záleží jen na vás, jaké variantě dáváte přednost s ohledem na její účel a využití ve firmě. Pro zaměstnance můžete nechat zhotovit obyčejné plastové, pro obchodní návštěvy naopak luxusní kameninové.

· keramické reklamní hrnky,

· porcelánové reklamní hrnky,

· skleněné reklamní hrnky,

· kovové reklamní hrnky,

· a také již zmíněné kameninové nebo plastové hrnky.

Reklamní hrnky mohou být v klasickém oválném tvaru, kónické nebo jako designový originál unikátního tvaru. Zajistíme nejen šálky a podšálky samostatně, ale vyrobíme i sady reklamních hrnků na čas i na kávu. V

U nás si vyberte z různých tvarů, objemů, variant oušek, tloušťky stěn, na domácí použití nebo jako termohrnek s víčkem na cesty. Naše výroba reklamních hrnků zahrnuje také dodávku hrníčků se zabudovanou lžičkou a jiné další speciality. To vše v různých cenových hladinách, takže pro každého zájemce o výrobu reklamních hrnků najdeme ideální řešení dle jeho cenových možností.

Potisk reklamních hrnků

Důležitým aspektem výroby reklamních hrnků je logicky způsob a míra potisku. Dle materiálu je možné reklamní hrníčky potisknout různými technologiemi jako je například laser, pískování nebo výpal, a to jedno nebo vícebarevně. Mohou být dokonce s celoplošným potiskem. Částečně je možný i potisk reklamních hrnku na vnitřní stranu nebo na dno.

Velmi oblíbenou variantou reklamního či firemního hrnku jsou tzv. magické hrnky. Jedná se o keramický hrnek s barvou citlivou na teplo, který lze potisknout plnobarevně a celoplošně. Při zahřátí teplou tekutinou reklamní hrnek změní barvu na bílou a viditelný zůstane pouze reklamní potisk. Základní barvy magického reklamního hrnku jsou černá, modrá, zelená a červená. Přitom žádná barva není dokonale krycí vzhledem k reklamnímu potisku, nejlépe však kryje černá barva.

Novinkou mezi reklamními potisky hrnků je tzv. flock. Jedná se o na dotek sametovou aplikaci loga.

reklamní hrnkyreklamní hrnkyreklamní hrnkyreklamní hrnkyreklamní hrnkyreklamní hrnkyreklamní hrnkyreklamní hrnkyreklamní hrnky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Kariéra
Reference
Kontakty
Sponzoring

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní předměty s vlastním potiskem
Výroba reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag