Pokročilé
vyhledávání
 

Hurá na piknik!

21.06.2010

Venku dobře, tak co doma – dalo by se pro období prázdnin a babího léta upravit staré přísloví. Tedy pokud vyjde počasí. Ať již jde o výlet nebo užívání si na zahradě rodinného domu, není nad to, dopřát si piknik.

piknikKoneckonců další přísloví říká, že v přírodě chutná dvojnásob. V článku Pro letní grilování jsme se věnovali grilům a grilovacímu nářadí. Je ugrilováno a na co tedy servírovat? Pro inspiraci jsme vybrali tři piknikové sady určené pro čtyři strávníky, které se liší balením. To ovšem u všech tří stojí za podívání (a pořízení!).

Libanon je sada s příbory a nádobím a dokonce i malým grilem v chladicí tašce v pískové barvě s popruhem přes rameno a ve sportovním designu.
Proti ní Piknikový koš působí jako zjevení ze starých dobrých časů, kdy se dámy procházely v parku se slunečníkem a pánové se jim ukláněli. Retro elegance graduje a opravdu se připravte na rychlou jízdu. Umožní ji Orient Express, byť v podání piknikové soupravy stejného jména, jako měl (tedy má, protože stále jezdí!) legendární vlak. Tmavomodrý kufřík s logem krále vlaků je opravdu krásný a nádobí v něm ukryté také stojí za to. Estét, gurmán, požitkář, milovník starých časů, vlaků, hlava či krk čtyřčlenné rodiny… Je tohle vše váš obchodní partner? Máte pro něj dárek. Už se zbývá jen posadit a pustit se do předložených lahůdek.

Ze široké nabídky fleecových dek jsme vybrali Lenoru s klasickým kostkovaným vzorem. U ní i u dalších je v tomto provedení součástí nylonový popruh, který umožní pohodlné zabalení a přenášení deky.
K dalšímu typu Romaneta patří i polštářek pro náležitý odpočinek po hodování, zatímco partner(ka) sklízí nádobí (moderní dvojice si jistě tyto úlohy spravedlivě rozdělí). Na poležení v přírodě nad pořádnou deku jistě není, ale sedět na ní při jídle nemusí být komfortní pro každého. Zvláště starší lidé ocení nafukovací plyšový sedák Bobek, který je vhodný jak pro využití v interiéru, tak venku. Na závěr opět uvedeme odkaz na široký sortiment předmětů vhodných pro gastronomii v přírodě. Ať pro své obchodní partnery nebo zaměstnance vyberete kterýkoliv, jako byste jim popřáli dobrou chuť.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag