Pokročilé
vyhledávání
 

Hvězdu 3D reklamy jsme zvládli absolutně

17.05.2013

… a to doslova, protože po úspěších v předchozích ročnících oborové soutěže Hvězda 3D reklamy jsme získali pozici Absolutního vítěze. Tedy vedle dalších ocenění. A které z deseti reklamních a dárkových předmětů, jež jsme do 13. ročníku soutěže přihlásili, bodovaly?

hvezdaSlavnostní vyhlášení výsledků proběhlo tradičně v rámci veletrhu Reklama Polygraf dne 14. května tohoto roku od 15 hodin, tentokrát poprvé na výstavišti PVA v pražských Letňanech.

Na „bednu“ zástupci iMi Partner vystoupili celkem šestkrát, což je dokonce o jednu cenu více než vloni, a právě o udělení Absolutního vítěze. Říká se, že to nejlepší až na konec, ale my to nevydržíme. Tak tedy, Absolutním vítězem s nejvyšším počtem hlasů udělených devítičlennou porotou se stává… Chladicí půllitr Kozel! Jde o plastový půllitr s dvojitou stěnou vyplněnou gelem jako tepelnou izolací, která zajistí, že pivo v (nejlépe namraženém) půllitru i v horkých dnech vydrží studené výrazně delší dobu a zachová si své nejlepší vlastnosti. Možná i to přesvědčilo porotu, aby tomuto chytrému a účelnému předmětu udělila také 1. místo v kategorii Reklamní gastronomie!
Předmět získal i 3. místo v kategorii Využití 3DR v rámci komunikačního mixu, protože byl využitý jako dárek letní soutěže pivovaru Velkopopovický Kozel, která probíhala od poloviny května do konce července 2012. V další kategorii Inovace roku půllitr získal i nominaci, takže se stal (absolutně) nejúspěšnějším soutěžním předmětem 13. ročníku soutěže!
Vloni jsme obdrželi dvě druhá místa, ovšem proč se jednoho nezříci ve prospěch druhého prvního? 1. místo v kategorii Manažerský dárek do 5000 Kč tedy získala Čokoládová klapka, aneb souprava detailně provedené filmařské klapky vyrobené z čokolády a DVD úspěšné komedie Muži v naději v dárkovém balení. Předmět jsme vyrobili pro společnost RWE, která dlouhodobě podporuje český film. V kategorii Reklamní gastronomie tento vydařený dárek získal navíc nominaci. Vánoční dřevěné ozdoby Orion tak jsou na onom cenném 2. místě v kategorii Reklamní dárek přibalený ke zboží. Společnost Orion si přála vánoční ozdoby s atraktivním designem a vysoce vnímanou hodnotou jako příbal k vánočním kolekcím. V jejím případě to mohla být jedině hvězda.
Podobně jako vloni jsme dosáhli i na dva bronzy. Vedle zmíněného Chladicího půllitru Kozel 3. místo v kategorii Reklamní dárek přibalený ke zboží získaly Svítící Marťaprsty, což je sada čtyř svítících návleků na prsty v barvě červené, modré, bílé a zelené, s nimiž děti mohou předvádět kouzelná barevná představení. Jde o další z řady příbalů pro populární dětské vitamíny Marťánci.
Když čokoládová klapka získala 1. místo, ve stejné kategorii Manažerského dárku ji ještě podpořila nominací Čokoládová lyže pro společnost RWE, a tím je výčet devíti úspěchů pěti předmětů z deseti přihlášených završen. Absolutně skvělé…

pivo

(Vyšlo v časopisu Marketing&Media č. 20/2013)

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag