Pokročilé
vyhledávání
 

iMi Partner na Facebooku

18.05.2011

Naše webové stránky www.imi.cz si našly poměrně velkou skupinu příznivců - denně je navštíví průměrně 1000 lidí. Slouží jako e-shop pro snadný nákup i jako přehledný informační kanál pro prezentaci novinek a inspiraci z oboru 3D reklamy. Co však nenabízejí, je možnost komunikovat se zákazníky. A právě profil na Facebooku rozšiřuje náš web o příležitost k neformální komunikaci s okolním světem, přáteli, fanoušky, obchodními partnery a klienty.

Na profil iMi Partner budeme přidávat aktuální zprávy, novinky, fotografie, videa a odkazy na akce i další aktivity, které se nám podařily nebo je teprve připravujeme, pokládáme je za zajímavé a chceme je sdílet s přáteli, tedy dodavateli, zákazníky a dalšími našimi příznivci. Na tyto zprávy je možné okamžitě reagovat, přidávat komentáře a tím nám poskytnout důležitou zpětnou vazbu. Stále máme co zajímavého sdělovat a bez ohledu na periodicitu pro nás bude vždy rozhodující obsah.
Když v únoru 2004 Mark Zuckerberg s několika přáteli Facebook založil pro studenty Harvardovy univerzity, nemohl tušit, jak rychle se jejich „produkt“ rozletí do světa. V současné době má Facebook něco přes 650 milionů uživatelů na celém světě, což je zhruba desetina světové populace. U nás za poslední rok přibyl celý milion zaregistrovaných účastníků a nyní jich jsou už více než 3 miliony!
Každý profil na Facebooku je vlastně blog v nesmírném světě blogů a jeho uživatel může sdílet své příspěvky s těmi spřátelenými. Záleží už jen na kvalitě obsahu, zda příspěvek „obletí“ celý svět. Firemní profily se až na malé rozdíly chovají stejně jako ty osobní a šikovná společnost tak může oslovit širokou veřejnost.

Víte, že průměrný uživatel na této síti stráví asi 12 hodin měsíčně? Není však málo těch, kteří jí propadli a zůstávají na ní po dlouhé hodiny každý den. A víte, že v průměru má každý účastník na 130 přátel a co měsíc si najde 8 nových? Že každou půlhodinu se na Facebooku napíše přes 3 miliony zpráv?


Od 2. května tedy vítejte na našem profilu ->  reklamni_predmety_facebook_100px

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag