Pokročilé
vyhledávání
 

iMi Partner podpořil ŠVAGRa

27.05.2013

Titulek zní téměř jako konspirační šifrované heslo, ale ve skutečnosti se za ním skrývá další z aktivit iMi Partner v duchu zásad firemní společenské zodpovědnosti (CSR). V této konkrétní akci byli hybatelem studenti z Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a my se k ní rádi připojili. Pomáhat je vlastně snadné, když se spojí energie a možnosti.

Na počátku všeho dobrého vždy stojí dobrá lidská vůle, stejně jako platí, že velké věci vznikají z malých či z „náhod“. Občanské sdružení ŠVAGR už mnoho let organizuje akce pro děti s různými druhy handicapů. Vloni jeho lidé na jednom ze svých letních dětských táborů poznali Ing. Radka Touška, který zde působil jako kuchař dobrovolník. Povoláním vysokoškolský pedagog z Jihočeské univerzity jim svojí povahou sedl a ze společných rozhovorů vznikl plán, jehož realizací se získalo téměř 80 tisíc korun pro sdružení. Šlo o projekty několika studentských týmů z Ekonomické fakulty univerzity a jeden z nich podpořila společnost iMi Partner.
svagr„Tým 6 + 1“ tak v rámci semestrálního projektu v předmětu logistika dostal za úkol vytvořit produkt a zajistit jeho distribuci a prodej s výtěžkem určeným ŠVAGRovi. Zadání: produkt s praktickým využitím a možností aplikace loga občanského sdružení. Z více uvažovaných možností vzešla jako vítěz rolovací láhev, která nejen svou praktičností, ale i svým designem a originalitou slibovala prodejní úspěch zvláště u mladých lidí. Studenti mezi jinými potenciálními dodavateli oslovili i iMi Partner, jehož vstřícná nabídka z něj učinila vítěze tohoto minitendru. Za tři tisíce korun obdržených od občanského sdružení tak studenti pořídili celkem 225 rolovacích láhví v modrém a červeném provedení při maximálně zvýhodněné ceně 13,31 Kč za jeden kus.


A jak studenti z Týmu 6 + 1 dospěli k výnosu 11 250 korun, kterým za sebe přispěli do celkové sumy pro občanské sdružení? Prodejem rolovacích láhví s navýšenou cenou na různých studentských akcích, v menze Jihočeské univerzity (s jejíž podporou se celý plán realizoval) i mezi přáteli a známými. Pro úplnost dodejme, že studenti navíc vyjednali se společností Bohemia Chips dar v podobě sáčků s bramborovými čipsy, které jako bonus přidávali kupujícím k láhvím, a sponzorský příspěvek jedné fyzické osoby.

Získané peníze ŠVAGR použije na cyklus volnočasových akcí nejen pro děti z dětských domovů, s nimiž spolupracuje už více než 13 let. Dalším velkým ziskem je však úspěšná zkušenost mladých lidí s realizací společensky prospěšných projektů. A zisk(y) společnosti iMi Partner? Právě jsme je zmínili. Být součástí pozitivních projektů, to je dobrý pocit a o ten jde v oboru dárkových a reklamních předmětů přece „až“ na prvním místě.


Kontakt na občanské sdružení ŠVAGR:
Píseckého 131, 397 01 Písek, tel.: 777 020 914, kancelář: 380 602 036, e-mail: info@svagr.net
Číslo účtu: Raiffeisen BANK
1603595001/5500
IČ: 65983033

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag