Pokročilé
vyhledávání
 

iMi Partner ve světle Hvězdy 3D reklamy

31.03.2010

Dvakrát jsme vás informovali o dění v jubilejním 10. ročníku soutěže reklamních a dárkových předmětů H3DR. Nyní je to potřetí. Výsledky jsou známé a iMi Partner opět neodešel s prázdnou.

 

 

                                                                                                                      hvezda

 

Jak mohli posoudit návštěvníci výstavky soutěžních prací 10. ročníku H3DR na veletrhu Reklama Polygraf 2010 ve dnech 23. – 25. března, žádný přihlášený předmět nebyl jen do počtu. Náročná porota v nich hledala nápad, invenci, vkus, originalitu, účelnost i krásu a volit z vyrovnané plejády 3D lahůdek nebylo jednoduché. Podívejme se podrobněji na tři oceněné, které jsme spolu s dalšími čtyřmi do soutěže přihlásili v rámci společnosti iMi Partner.

martaspion2Reklamní dárek přibalený ke zboží už dnes nebývá jen tak nějakým „příbalem“. Ve stejnojmenné kategorii to dokázal náš předmět Marťašpion, který i svým materiálem a transparentní elektronikou navazuje na loňský úspěšný mikromegafon Marťanmluvič a současně je jeho opakem. Dítě užívající vitaminy totiž Marťašpionem pomocí zesilovače naslouchá vzdáleným zvukům, když ne rovnou z kosmických dálek (podle zadání briefu se sloganem „Zachyťte zvuky ze vzdálených galaxií“), tak ze svého okolí určitě. Skládá se ze sluchátek a samotného přístroje s potiskem Marťánka, je vybaven kolečkem na ovládání hlasitosti a cílovou skupinou jsou děti od tří do dvanácti let.

Trika Nivea s aplikací kamínků do motivu sloužila jako podpora prodeje zboží slavné značky. Tato elegantní, bílá dámská trička s několika vzory dvoubarevné ornamentální aplikace sítotisku doplněné o nalepené kamínky přímo do tištěných motivů se s Marťašpionem úspěšně poprala… pardon podělila o třetí místo v uvedené kategorii.

Že je volný čas stále oblíbenějším tématem reklamních a dárkových předmětů, dokazuje rok od roku silněji obsazená kategorie Reklamní a dárkové předměty pro sport, hobby a volný čas. Člověk by zde v čele pelotonu čekal batohy či surfovací prkna, a nikoliv drobné předměty. Když mluvíme o čele – naše čelovka Schwarzwolf na místě třetím je toho důkazem. Drobná, lehká a voděodolná baterka se dvěma intenzitami svícení, s funkcí focus control, zeleným světlem pro signalizaci a červeným pro noční navigaci a SOS signalizaci, pány v porotě se sklonem k adrenalinovým aktivitám chladnými prostě nechat nemohla.

Na závěr uveďme jeden z fenomenů letošní Hvězdy – Sadu košů na tříděný odpad (přihlašovatel Státní fond životního prostředí), který dosáhl na první místo v kategorii Reklamní taška i na prestižní titul Inovace roku. Odolné plastové tašky na odpadový papír, sklo a plasty jako vítěz veřejné zakázky úspěšně vyřešila, vyrobila a Fondu dodala společnost iMi Partner (pozn.: tématu se budeme věnovat podrobněji ve 3D news).

nivea2

Do druhé dekády popřejme Hvězdě 3D reklamy dobrý let, samozřejmě s oběžnicemi soutěžních předmětů společnosti iMi Partner.

 

  

                                

                                   7750_sada_kosu3

 

SCHWARZWOLF_PHAROS_ilust._str.11

                           

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag