Pokročilé
vyhledávání
 

Je jaro, tak co doma

12.03.2010

Obor 3D reklamy má jaro rád. Dárkové a reklamní předměty tomuto ročnímu období zasvěcené přímo vybízejí jejich příjemce nesedět doma a vyrazit ven do probouzející se přírody.

plastenka_aKončící zima se opravdu vydařila. Jejích radovánek si díky bohaté nadílce sněhu mohli užít děti i dospělí (nejlépe společně), ale bylo také dost těch, kteří raději seděli doma v teple. Určitě všichni bez rozdílu si však nyní prohlížejí šatník a další vybavení pro své jarní „outdoorové“ aktivity.
Ovšem pozor! Aprílové počasí nás nemusí zaskočit zdaleka jen v dubnu a je dobré se na ně připravit. Zvláště děti dokážou při hrách zapomenout doslova na vše a je zbytečné, aby pak s chřipkou či jiným infekčním onemocněním vyhlížely smutně z okna na své kamarády. Proto dejte včas svým obchodním partnerům nebo zaměstnancům pro jejich ratolesti či vnoučata Dětskou pláštěnku ke kreslení. Jak lze vyvodit z názvu, jde o předmět s dvojím použitím. Kdoví, třeba je venku ještě dost sychravo, a tak  si zatím děti mohou doma ozdobit obrázek na svých pláštěnkách přiloženými speciálními popisovači. Ty jsou vyrobeny na bázi oleje, jsou omyvatelné a umožňují tak opakované zdobení obrázku. V nabídce jsou dvě barvy pláštěnek, růžová a tmavomodrá, holinkytakže na své si přijdou holčičky i kluci. Vybírat lze ze tří velikostí. Nenadálá jarní přeháňka děti domů zahnat nemusí, pokud jsou vybaveny Dětskými holínkami v uvedených dvou barevných variantách. V případě holčičí růžové jsou k dispozici dvě velikosti, modrá nabízí na větší klukovské nohy jednu navíc. Představte si takto obutou mateřskou školku při brouzdání jarními loužemi. Nádhera. Až se zlepší počasí, určitě se děti na trávníku za domem s chutí vyřádí na Trampolíně nebo s Gymnastickým míčem. Ten je vhodný i pro hrátky dospělých, takže s těmito dvěma předměty jste na zahradě zajistili zábavu celé rodině obchodního partnera. Nezáleží na tom, zda jde o zahradu rekreační nebo určenou pro produkci vlastních výpěstků, každá - zvláště nyní na začátku sezóny - potřebuje dobrého hospodáře. Aby se mohl do práce pustit naplno a s chutí, potřebuje patřičné vybavení. Pěstiteli určitě přijde vhod Zahradní nářadí, klasická souprava zahradnické lopatky, motyčky, plastového klekátka a pracovních rukavic, uložených v praktické tašce. Vybavenější a dokonce módní je Zahradní souprava, která vedle lopatky, motyčky a pracovních rukavic obsahuje i zahradnický klobouk a zástěru, to vše ve dvou barevných provedeních, zeleném nebo oranžovém.

Možná znáte zájmy svých obchodních partnerů dobře a víte, že právě zahrada a vše kolem ní k nim patří. Pak stačí do iMi Hledače zadat heslo „zahrada“ a už jen vybírat…

gymn.mictrampolina

zahr.naradizahrada

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag