Pokročilé
vyhledávání
 

Je máj, nového iMi katalogu čas

06.05.2014

Karel Hynek Mácha by nám jistě odpustil, že jsme si dovolili upravit a použít úvod jeho slavné básně Máj. Narozdíl od vrcholného díla českého literárního romantismu je nový iMi katalog reklamních předmětů a dárků dílem realistickým, ovšem podobně velmi obsažným a plným překvapení… a také stvořeným s láskou ke čtenářům.

426 stran nového iMi katalogu obsahuje 905 položek, a pokud započítáme barevné kombinace, je jich celkem 2690 (dokonce bez textilu). Z tohoto počtu tvoří novinky zhruba 37 procent, přesně 1003!
Virtuální katalog byl do světa vyslán na konci dubna a jeho tištěná verze vychází právě nyní na počátku května. S uvedením nového hlavního katalogu společnosti iMi Partner došlo ke změně kódů označení zboží pro snadnější orientaci jak v katalogu, tak i na webových stránkách.  
Práce s virtuálním katalogem je opět uživatelsky komfortní. Vedle běžného listování lze k tomuto účelu v obsahu rovnou vybrat konkrétní rubriku, ale k vyhledávání předmětů (ať již podle názvu či klíčových slov) slouží vyhledávací řádek. Vlevo od katalogu se pak objeví seznam všech stran, kde se pojem vyskytuje a kliknutím na vybranou se otevře celá stránka.
K označení specifických vlastností předmětů používáme celkem pět piktogramů. Je zde značka pro už zmíněné novinky, zdůrazněné jsou předměty s velmi dobrou cenou i ty, které si zaslouží předponu eko, podobně upozorňujeme na výrobky z pravé kůže a dovolili jsme si také označovat vybrané reklamní a dárkové předměty značkou Náš tip.
Je známo, že trh reklamních a dárkových předmětů má značky rád a do nového iMi katalogu 2014/2015 jsme vybírali položky z celkem dvaceti pěti značek. Novou je například Rotring, legendární výrobce psacích potřeb založený v roce 1928 v Hamburku. Dovolíme si upozornit na dvě sice mnohem mladší značky, nicméně v naší nabídce ty z nejvýznamnějších – Schwarzwolf a Vanilla Season. První najdete na celkem čtyřiceti pěti stranách nového katalogu a druhou na dvaceti čtyřech, stačí názvy zadat do vyhledávače katalogu a vybírat.
Značkové výrobky jsou rozprostřeny podle charakteru předmětu v celkem deseti rubrikách, předměty pro volnočasové aktivity počínaje a kalendáři a diáři pro rok 2015 konče. Slovo „konče“ na závěr není úplně na místě, protože váš výběr z nového iMi katalogu právě může začít.   

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag