Ještě větší komfort

03.07.2009

Aktivní ženy jsou velevýznamnou cílovou skupinou také pro výrobce oděvů. Cítit se příjemně po rušném pracovním dnu doma, na zahradě či u relaxace jogou, to bylo cílem společnosti Promodoro při zavedení Wellness kolekce 2009.

bundaTato firma není čtenářům e-zine neznámá, protože jejím pracovním oděvům do provozů náročných na čistotu a hygienu jsme se věnovali v prvním letošním vydání newsletteru (Několik stupňů od bodu varu).

Jelikož mezi vašimi zaměstnanci a obchodními partnery zcela jistě jsou ženy, volbou dárku pro ně z Wellness kolekce se jistě neminete účinkem. Oděvy jsou vyrobeny ze speciální směsi bavlny a elastické syntetické tkaniny, nabízejí módní a ležérní střihy a jejich nošení je nejen komfortní, ale k pleti se chovají doslova přátelsky. Pokud připočteme výběr atraktivních barev a vysokou pružnost, jejich nositelky v nich působí nejen uvolněně a svěže, ale i sexy. Záměrem výrobce této unikátní produktové řady ve velikostech XS až XL bylo oslovit módně a sportovně kalhotyzaložené cílové skupiny zákaznic  a samozřejmě získat nové. Není pochyb, že se jí to podaří a určitě osloví i vámi obdarované.

mikna_ruzova mikina_bila tricko_zlute

P15_Wellness_081008