Pokročilé
vyhledávání
 

Katalog pro ještě krásnější Vánoce

16.09.2010

S výběrem vánočních dárků obchodním partnerům a zaměstnancům se vám pokusíme pomoci – věříme, že úspěšně – s novým vánočním katalogem. Pozornost budeme věnovat hlavně atraktivním novinkám v nabídce, ale podívejme se nejdříve na samotný katalog. Na 65 stranách se nabízí o bezmála 50 procent více položek než vloni. Konkrétně tedy můžete vybírat celkem z 233 předmětů!

vanocni_2010Osvědčená skladba sortimentu zůstává, takže ve výběru najdete vánoční ozdoby, bohatou nabídku setů potravin i nápojů, zimního oblečení a dalšího textilu, stejně jako koupelnových souprav, nádobí nebo náčiní na přípravu svátečních jídel či k příjemnému posezení u kvalitního vína. Nechybí ani luxusní dárky, ale nezapomněli jsme také na milé drobnosti.

A nyní ke slíbeným novinkám, z nichž vzhledem k jejich vysokému počtu zmíníme jen některé. Středobodem Vánoc je určitě krásně ozdobený stromek. Aby veškerou zdobící krásu, kterou v katalogu nabízíme, bylo na co pověsit, může si váš klient nebo zaměstnanec se svými dětmi vypěstovat vlastní stromek pomocí sady Hebel nebo z kelímku Portin. To je samozřejmě míněno s nadsázkou, vždyť smrček nebo borovička pro nejkrásnější Vánoce rostou asi 5 let! S živým stromečkem Purely o výšce 20 až 30 cm budou mít obdarovaní náskok a kdo nemá na trpělivé pěstování čas, je možné ho potěšit umělou jedličkou s romantickým jménem Juliana.

Čím by byly Vánoce bez posezení s blízkými u svátečního stolu? Ke slavnostnímu přípitku věnujte svým obchodním partnerům některou z atraktivních souprav sklenic s ručně malovanými motivy. Požitkem bude přiťuknutí na zdraví něčím tvrdším - například pětiletým arménským brandy Araspel - díky setu dvou skleniček Stela, stejně jako sektem ze dvou pohárů ze soupravy Olivie. Vánoční nabídce vína se věnuje článek Příjemné časy s vínem. Aby byly opravdu příjemné, k tomu poslouží set dvou sklenic Patrika nebo pro posezení s rodinou či přáteli sada šesti sklenic Vavřinec.

Od stolu se ještě vrátíme ke stromku, přesněji řečeno pod něj. Širokou paletu obalů dárků, tedy ozdobných tašek, truhel a košů letos nově doplňují elegantní sáčky a papírové krabice. Zbývá dárky pěkně zabalit organzou Zlatica a ozdobnou stuhou Bona a můžete si být jisti, že pod stromkem dlouho nezůstanou.

Určitě by stálo za to, aby jedním z prvních rozbalených dárků byly vánoční koledy na CD Frohe či Koledy, a pokud někdo dává přednost vánočním písním v podání například Luise Armstronga, Elly Fitzgerald a dalších klasiků, ocení soubor 2 CD Christmas songs. Vánoční nálada s takovou hudbou se u stromku jistě znásobí. Trocha společně prožívaného napětí také přijde vhod, zvláště když je nabízí nesmrtelný agent 007. Asi se nenajde nikdo, koho by nenadchla limitovaná kolekce 20 DVD James Bond 007 se všemi nejlepšími "bondovkami".

Pod stromkem je každý dárek pokladem, zvláště když jde o skutečný Poklad v podobě dřevěné truhly plné zlatých mincí s lahodnou čokoládou.

Významně jsme rozšířili i sortiment luxusních dárků. Z nich stojí za to zmínit skutečnou "bombu". Pod legendární značkou Route 66 se skrývá luxusní piknikový koš pro čtyři osoby Veldone, kterou doplňuje grilovací sada Desole. Proutěné pouzdro grilovacího náčiní i koš mají mimořádně atraktivní provedení.

Na závěr se pojďme podívat ven, protože zimní prázdniny jsou časem sněhových radovánek. Vaši zákazníci se smyslem pro humor a hlavně jejich děti přivítají sadu na ozdobení sněhuláka Mety, která veselý symbol zimy náležitě vybaví. Sněhulákovi dobře na hlavu padne kyblík, ale jeho stavitele jste určitě vybavili parádními kulichy Knity.

Pravého sněhuláka (zatím?) dodat neumíme, ale jinak věříme, že nový vánoční katalog vám výběr vhodných dárků usnadní. Mnoho novinek jsme nezmínili, ale aspoň na vás při prohlížení čeká spousta předvánočních překvapení. Nabízené předměty lze brát i jako vodítko k tomu, co vše je možné. Společně pak pro vás najdeme optimální řešení.

Katalog vánočních dárků byl vydán 15. září a pro jeho zaslání prosím využijte elektronickou poptávku (po přihlášení) nebo kontaktujte svého account manažera.

Vyhledat zboží z tohoto katalogu

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag