Pokročilé
vyhledávání
 

Kdo čeká, nedočká se

13.01.2010

Rok 2009 bychom mohli nazvat rokem čekání. Na jeho začátku jsme čekali, jak se v našem oboru projeví světová hospodářská krize, pak jsme každé čtvrtletí netrpělivě očekávali výstupy z Českého statistického úřadu, abychom si potvrdili, že krize opravdu existuje a zároveň se utěšovali, že v ČR na tom ve srovnání s jinými zeměmi nejsme zase až tak hrozně.

Radomir_StaryDodavatelé 3DR v naději čekali na třetí čtvrtletí, zda klienti předvánočními objednávkami zastaví dosavadní propad tržeb, zatímco klienti čekali s poptávku opravdu až na poslední chvíli, částečně z obavy, zda jim letos na dárky zbudou peníze, částečně také se záměrem získat co nejnižší cenu.
Těžká doba prý přeje skvělým nápadům, které generují vysoký efekt při vynaložení minima nákladů. Čekám tedy, jak se to projeví v nadcházejícím ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy, v níž by se mělo sejít to nejlepší, co bylo v loňském roce vytvořeno. Věřím, že se dočkám, protože originální myšlenky a netradiční postupy jsou palivem i motorem, který nás posunuje vpřed a pomáhá nám dostat se i přes zdánlivě nepřekonatelné překážky.
Netroufám si odhadnout, kolik těch jedinečných nápadů v roce 2009 vzniklo a kolik z nich se skutečně uplatnilo, nicméně jsem přesvědčen, že ti, kteří jen seděli se založenýma rukama, se ani v novém roce nedočkají žádného výrazného zlepšení. Naopak ti, kteří aktivně vyhledávají nové příležitosti a zkoušejí projít nevyšlapanými cestami, jistě brzy začnou těžit z postupného oživování ekonomiky. Chce to jen nečekat.

Radomír Starý
manažer soutěže Hvězda 3D reklamy

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag