Pokročilé
vyhledávání
 

Knihovna do kapsy

11.01.2010

Kompletní Alois Jirásek nebo všech sedm dílů Harryho Pottera pohodlně s sebou na výlet? S e-book čtečkou je to možné. A vy v ní máte ideální dárkový předmět pro obchodní partnery, kteří rádi čtou.

el.knihovnaS elektronickou čtečkou o rozměrech 16 x 11,5 x 1 cm mohou mít doslova v kapse mnohem více oblíbených knih. Díky vnitřní paměti s kapacitou 512 MB jich může být až 350, ale to není vše. Vnější paměť SD card (32 GB!) vašim klientům umožňuje pořídit si gigantickou knihovnu s až 20 000 svazky! Mohou být i v originále, protože čtečka disponuje více jazyky. Zařízení využívá revoluční a v principu jednoduchou technologii e-ink, tedy doslovně elektronický inkoust. Miliony mikrokapslí uložených v displeji obsahují v průhledném roztoku černé a bílé částečky s opačným elektrickým potenciálem, které se podle změny elektrického pole v displeji přesouvají dolů či nahoru a vykreslují písmo. Displej nemá vlastní světlo, oči čtenáře tedy nejsou přetěžovány a pohodlně lze číst za denního i běžného umělého světla jako v případě „normální“ knihy. Také účelně řešené menu a ergonomicky uložené ovládací prvky z četby udělají příjemný zážitek.
Texty je možné zobrazovat ve formátech jak Adobe ePub, tak i pdf, doc, txt nebo pdb, ale čtečka nabízí i poslech audio záznamů v MP3 či AAC a zobrazení obrázků v jpg nebo bmp. Spotřeba energie je minimální, protože se využívá pouze ke změně textu na šestipalcovém displeji. Nabíjecí baterie Lithium 1200 MA tak umožní až 30 hodin četby!
Samozřejmostí je, že přístroj vyhovuje evropské směrnici WEEE (o nakládání s elektronickým odpadem) a systému EMC (elektromagnetické slučitelnosti).

Při setkávání s obchodními partnery jistě neřešíme „pouze“ záležitosti bezprostředně se týkající podnikání. Pokud v uvolněném rozhovoru při pracovním obědě zjistíte, že se klient zajímá o literaturu, máte pro něj dokonalý dárek.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag