Pokročilé
vyhledávání
 

Kouzlo nového iMi katalogu

29.04.2013

Ačkoliv při řešení vašich zakázek reklamních a dárkových předmětů nespoléháme na žádné magické čáry a zaklínadla, pro nový iMi katalog jsme zvolili (opět) neotřelé grafické provedení, kdy jednotlivé kapitoly uvádějí bytosti právě ze světa kouzel a pohádek. Ale přecejen – půl tisíce novinek, nezní to kouzelně?

Dvoustran bez symbolu New je v katalogu, který v tištěné podobě vychází na začátku května, opravdu minimum. Můžete se o tom přesvědčit v již dostupné digitální verzi. Než se na některé novinky podíváme podrobněji, zveme vás na prohlídku galerie titulních stránek jednotlivých kategorií a věříme, že půjde o inspirující zážitek.

Ať již v podmanivé věštkyni na titulní straně katalogu vidíme legendární Sibylu či Pýthii, je jasné, že na následujících bezmála čtyřech stech stranách není nemožné téměř nic. První rubriku předmětů Kancelář uvádí mladá dáma v podobě víly. Koneckonců, který řídící manažer by nablízku nechtěl mít spolehlivou asistentku, která za něj často a s úsměvem vyřeší nejeden problém a kterou pak právem nazývá svou „dobrou vílou“? Psací potřeby nechává ve svých obratných prstech mizet a zjevovat kouzelník klasického střihu, zatímco otevřená dlaň tajuplné dívky s korunkou v podobě spletených hadů štědře rozdává - Rozdávací předměty. Vzpomenete si na klasický příběh Petra Pana? Při pohledu na okřídlenou vílu uvádějící předměty pro Volný čas si jistě vzpomene na Zvonilku. Ta jako kouzelným práškem přičarovává v případě nového iMi katalogu opravdu široké možnosti trávení volného času. Řinčení kovových nástrojů se vybaví s rytířem v ocelovém brnění, který představuje stále oblíbenější předměty z kategorie Nářadí. Z naší nabídky pro Domácnost vaše cílové skupiny jistě vykouzlí jiné dobroty než své lektvary kouzelnice jak z Harryho Pottera. Věštkyně či spíše astroložka na pozadí hvězdné oblohy za pomoci Hodin nesmlouvavě odměřuje čas. Dívka, která by mohla být sestrou Popelky, Karkulky i Sněhurky ví dobře, do jakých Tašek uložit šaty na ples či jídlo pro babičku nebo sedm trpaslíků. Pro prezentaci Deštníků jsme mohli vybrat například Mrakomora, ale snad je vhodnější Malá mořská víla, která právě spatří topícího se prince. Textil jakoby představoval varietní či cirkusový impresário v ornamenty vyzdobeném obleku a klobouku. S tématem ladí symboly zvířat dvou značek obsažených v kategorii. Poslední kategorii iMi katalogu Kalendáře-diáře uvádí logicky motiv přelomu roku, ale dívka v barevné karnevalové masce v obležení serpentin současně naznačuje žánrovou pestrost témat kalendářů.

Věříme, že nový tištěný iMi katalog se stane vaším příjemným společníkem a hlavně dobrým pomocníkem při výběru reklamních a dárkových předmětů pro vaše cílové skupiny. Pro jeho získání můžete kontaktovat svého account manažera nebo si o něj napište.

katalog_web

Výběr novinek z nového iMi katalogu (sedm kategorií):


Note-it - v podobě záložek do knih je lze použít též jako pravítka, jako klasický note-it, ale obsahují i pět barevných sad značkovacích lístků. Jde o účelný, současně hezký a levný reklamní dárek reprezentující novinky z kategorie Kancelář.

Dřevěné psací sady jsou stále populárnější volbou k obdarování obchodních partnerů psacími potřebami. Z novinek si dovolíme uvést Makado, soupravu zabalenou v bambusové krabičce v elegantním a přírodním vzhledu.

Jo-Jo najdeme jak v rozdávačkách, tak i v široké kategorii hraček. Nadčasový dárek v dřevěném, plastovém či kovovém provedení potěší snad každého.

Bandex jsme z kategorie Volný čas „vypíchli“ sólově. Kdo by neznal klasické pružinové posilovače (například ze slavných Postřižin)? Bandex ze speciálního plastu nabízí moderní provedení posilovače ke stejným cvičením, při kterých je riziko zranění minimální.

Svítilny jsou vždy oblíbenými reklamními dárky. Z novinek upozorňujeme například na designovou sadu dvou LED svítilen Tobin.

Batohy zaujímají v kategorii Tašky velmi významné místo a před blížícími se prázdninami a dovolenými jsou skvělým řešením dárků pro vyznavače outdooru a turistiky. Do katalogu je zařazeno pět novinek, například batoh Gorice.

Nástěnné kalendáře pro rok 2014 – jejich vybírání se nezdá být ještě aktuální, ale proč si nezvolit favorita k obdarování obchodních partnerů v závěru roku už nyní? Zvláště když iMi katalog nabízí 16 novinek!

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag