Pokročilé
vyhledávání
 

Kvalitní reklamní textil

V této sekci jsme pro vás připravili nabídku kvalitního reklamního textilu, které si můžete vybrat pro následný potisk či jinou formu signování (např. výšivka aj.). A pokud mluvíme o kvalitním reklamním textilu, tak věřte, že se jedná o značkový textil, u něhož máte opravdovou garanci, že dosahuje výběrové kvality. V případě některého reklamního textilu zde nabízeného můžeme dokonce použít přívlastek „exkluzivní“. Rozmazlujte své obchodní partnery, dejte najevo svým zaměstnancům, že jsou pro vás důležití. Kvalitní reklamní textil vám rozhodně ostudu neudělá, ba naopak. Výběrová kvalita textilu je zárukou, že ho budou obdarovaní moci používat dlouhá léta.

Aktuální nabídka vysoce kvalitního značkového reklamního textilu

Naše nabídka kvalitního reklamního textilu obsahuje řadu variant a typů textilií. Od běžných triček, přes mikiny, svetry, polokošile, až po outdoorové vesty, bundy a kalhoty. Mezi nabídkou kvalitního reklamního textilu nechybí ani doplňky v podobě čepic, šál a šátků. Reklamní textil dodáváme již od 1 kusu. Konkrétní kategorie kvalitního reklamního textilu najdete níže:

Možnosti signování reklamního textilu:

1. Sítotisk.

2. Transfer sítotisku.

3. Výšivka.

Kvalitní reklamní textil vyniká definovaným standardem tkaniny. Jedná se o vysoce příjemné a pohodlné tkaniny s prokazatelným původem a skladbou materiálu v odpovídající gramáži dle volby zákazníka.

Kvalitní reklamní textil nemusíte použít pouze pro účely propagace, tj. jako daru. Spolehnout se na kvalitní textil je důležité pro firemní montéry a pracovníky v terénu i na prodejně. Textil, který něco vydrží a ochrání, nevypadá lacině a dodává vašim zaměstnancům pocit sounáležitosti a podporuje firemní identitu. To je důležité v jakékoliv firmě. Kontaktujte nás. My vám zpracujeme nezávazné nacenění, zhotovíme grafickou podobu potisku a doporučíme ideální řešení.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag