Pokročilé
vyhledávání
 

Na jaře zvolte zelený dárek

20.02.2009

Řekne-li se Holandsko, většina z nás si na prvním místě zřejmě vybaví lány kvetoucích tulipánů zpestřených občasnými vertikálami starých větrných mlýnů. Země odedávna květinám zaslíbená, dalo by se říct.

V moderní době je Holandsko dokonce centrem evropského obchodu s nimi. Nepřekvapí, že země, která o většinu své půdy svádí nekončící boj s mořem, je v rámci Evropy také velmocí ve šlechtění a množení nejen květin, ale i zeleniny a dalších plodin.

Překvapivé pak jen na první pohled může být, že semínka všeho možného kvítí se stávají součástí byznysu 3D reklamy. V prvním e-zinu letošního roku byla řeč o plechovkách s cibulkami ušlechtilých odrůd tulipánů a dokonce o velikonočním vajíčku, které po naťuknutí skořápky stačí zalévat a vypěstovat si šťavnatě zelené bylinky. Dnes nabídku dárků z květinové země, vhodných pro jarní období (vždyť se blíží Velikonoce!), zásadně rozšíříme. Klasika v podobě keramických kořenáčků s osivem řady ušlechtilých květin a výživným substrátem překvapí vysokou přidanou hodnotou. Představují ji velmi působivé a estetické obaly z recyklovaného papíru s obrázky výsledného produktu a hlavně – s vrchním ozdobným uzávěrem. Ten po složení utvoří čtyřlístek v barvě adekvátní potisku krabičky. Jednotlivé dárky jsou dodávány v neméně propracovaném balení po 24 nebo 40 kusech. Varianta v „obyčejnějším“ obalu je po 60 kusech.

Za pozornost stojí i dárky, kde semena jsou uložena v kořenáčích v podobě miniaturních kovových zahradnických kyblíků o průměru 6 cm nebo 10 cm. Ovšem opravdovou „vychytávkou“ jsou jednoduché výrobky z buničitého papíru, v němž jsou rovnoměrně aplikována semena květin. Nechte si na zakázku z papíru vyrobit logo nebo dopis s obchodním textem pro vaše zákazníky či piknikové ubrousky s potiskem podle vašich potřeb. Po přečtení zalij – dal by se pozměnit výrok nabádající k likvidaci důležitých dokumentů. Dej na nepropustnou podložku a pravidelně zavlažuj (tedy váš klient). Po pikniku neotírej ubrouskem ústa a nemačkej, ale polož na půdu, posyp tenkou vrstvou substrátu či zeminy… dál už to znáte. Nechte se překvapit a podobně ať kvete váš vztah s obchodními partnery, zákazníky i zaměstnanci.

basilicum

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag