Pokročilé
vyhledávání
 

Na obzoru Sv. Valentýn

18.01.2010

Před rokem jsme se vypravili do historie a zjistili, kde leží kořeny svátku zamilovaných. 14. únor není o nákupech drahých darů, ale na milou drobnost pro blízkou osobu nezapomeňte.

plysovy_medvedOsudem zkoušeného křesťanského kněze Valentýna, popraveného ve starém Římě před více než sedmnácti sty roky, by jistě potěšilo, že jeho jméno je s láskou spojováno i nyní. Zatímco vloni jsme se více věnovali světcově postavě, dnes vám s časovým předstihem nabídneme vhodné dárky k tomuto významnému dni. Že se obdarovávat své zaměstnance či obchodní partnery u příležitosti svátku Sv. Valentýna nehodí? Záleží na tom, co si vyberete, jak jim dárek předáte, a koneckonců mnohým z nich svátek připomenete a současně vyřešíte dárek pro jejich nejbližší.

„Srdcový program“ z loňska nyní rozšíříme. K lisovanému textilu ve tvaru srdce, chladicím a zahřívacím polštářkům a antistresové hračce Anima můžeme do výběru přiřadit další „srdeční“ vychytávky, například svítící přívěšek na klíče nebo plovoucí přívěšek na klíče, se kterým se láska obdarovaného určitě nepotopí. Velkou symboliku v sobě obsahují dvě bílá kuličková pera, spojená červeným klipem ve tvaru srdíčka. Pera různé délky vlastně představují zamilovaný pár a z praktického hlediska jde o dva dárky v jednom.

V dalších předmětech vhodných pro čas Sv. Valentýna se přesuneme ke stále oblíbeným plyšovým zvířátkům. I ta jsou vybavena srdcem, i když jen v podobě visačky, kterou je možné podle přání opatřit tampónovým tiskem vhodným motivem. Plyšovému medvídku s mašlí obdarovaný těžko odolá a totéž platí o variantě plyšový zajíc s mašlí, který je navíc vhodným dárkem i k Velikonocům. Medvídek, zajíček… Pokud má dárek symbolizovat vztah přímo královský, z plyšového „zvěrokruhu“ vyberte
plyšového tygra nebo lva s karabinkou.

plovouci_privesekNa samý závěr valentýnské přehlídky dárků (zdaleka nevyčerpané) jsme si nechali keramický Fondue set, v němž jsou srdce zakódována nejen v samotném tvaru, ale i v otvorech hořáku a v rukojetích vidliček. Láska prochází žaludkem a díky ovoci a horké čokoládě je také opravdu sladká. Konec byl přece jen trochu předčasný, protože zmínkou o lásce, která chutná, jsme si připomněli dárek ke Sv. Valentýnu z nejvhodnějších, kterým je víno. Pokud s jeho výběrem navíc poradí odborník (viz článek Víno je víc než reklamní předmět), chvíle ve dvou se stanou opravdu nezapomenutelnými.

fonduekul.pera_srdce

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag