Na trek s taškou?

23.01.2020

Jsme uprostřed zimy, a i když na nás šetří sněhem, cestovatelská sezóna je v plném proudu. Jaká zavazadla můžete poskytnout svým cílovým skupinám pro jejich venkovní aktivity (nejen) v zimě? A jak je to s taškou na trek? Schwarzwolf Outdoor to ví!

Minule jsme Vám představili nový katalog značky Schwarzwolf Outdoor. Mezi devíti novinkami jsou také tři zavazadla – dvoulitrový batoh Denison, dvacetilitrový Yukon a Zambezi, sportovní a cestovní taška o objemu 46,2 litrů. Na objem nedáváme důraz samoúčelně, protože právě on je jedním z určujících hledisek, na co batoh používat. Dalším je vybavení, ale k němu se ještě dostaneme.

prezentaci sedmi batohů a tašek Schwarzwolf Outdoor, které jsme ze základní nabídky zavazadel značky vybrali pro cesty do hor, naleznete položky o objemu 8, 27, 28 (taška / batoh Brenta), 31, 35, 40 a 46,2 litrů. Nyní se podrobně zaměříme na posledně uvedenou, a tou je právě Zambezi. Podívejte se na video, které detailně ukazuje, jak lze toto zavazadlo využít – od sportovní a cestovní tašky až po trekový batoh. Má dvě rukojeti, v boční kapse skrytý popruh na nošení přes rameno, vespod uschované vypolstrované ramenní popruhy s bederním pásem, boční kapsu na boty, přední kapsu na zip a dvě malé síťové kapsy. Titulek Na trek s taškou může při kratších výletech splňovat i Brenta, ale s ohledem na konstrukci jde o zavazadlo spíše pro sport. Schwarzwolf Outdoor klade důraz na multifunkčnost a komfortní používání. Jako další příklad můžeme uvést 40litrový Kander. Hlavní prostor má nahoře stahovací zapínání, ale i zip přes celou výšku, takže ke všem věcem se lze dostat bez vybalování. Kromě jiných praktických detailů má též kapsu na laptop a na dně pláštěnku na batoh.

Další batohy z prezentace:

Nunavut – určený i na běžné nošení ve městě. Má velmi jednoduchou konstrukci, kde šňůrky slouží jak ke stažení, tak i jako popruhy. Prázdný lze snadno složit do tašky nebo kabelky, ale materiálově nejde o žádný „šusťák“: Voděodolný, lehký, ale pevný 420D ripstop polyester pohodlně unese zátěž o objemu 8 litrů a té nabízí i ochranu proti UV.

Matterhorn – podle úchvatného štítu Alp se nejmenuje náhodou, protože kromě dalších vychytávek má ramenní popruhy spínatelné karabinou, bederní pás, poutka na hůlky a na cepíny, bezpečnostní píšťalku a konstrukci vypracovanou ze tří materiálů. Podívejte se na fotogalerii a uznáte, že tohoto fešáka o objemu 31 litrů Váš sportovně založený obchodní partner prostě musí mít.

Monzun – platí pro něj to samé, co pro Matterhorn, ale zde najdeme i výškově nastavitelné víko, kterým zvětšíme základní objem 35 litrů. Jde o klasický batoh s vnitřní výztuhou a špičkově zpracovaným bederním pásem z materiálu, který odvádí pot a hlavně: při správném nastavení takový bederní pás unese až dvě třetiny váhy batohu!

Orizaba – s tímto batohem se vracíme s vysokých hor k běžné turistice a do města. Když na věc přijde, Váš obchodní partner dopravující se do práce na kole ocení i kapsu na notebook s ochrannou výztuhou.

Černý vlk letos slaví 3 x 7 šťastných let, dopřejte tedy svým cílovým skupinám jeho pozitivní energii i Vy.