Pokročilé
vyhledávání
 

Na velikonoční stůl

21.02.2012

Reklamní a dárkové předměty k Velikonocům jsou pravidelným sezónním námětem e-zinu. K těmto svátkům patří domácí posezení s rodinou nebo přáteli stejně jako o Vánocích, i když občerstvení může být skromnější. Čím tedy lze v jarní komunikační kampani obohatit velikonoční stůl klientů?

V nabídce předmětů navážeme na dřívější články Pomlázky do rukou a Dárky, které rostou. V prvním se objevila kuchyňská minutka ve tvaru vajíčka v několika barevných variacích. iMi Partner KARIN Snídaňový vajíčkový set,obsahuje stojánek,lžičku a slánkuK výběru jsou stále, ale můžete zvolit i alternativu v podobě elegantní „metalýzy“ z nerezové oceli. Na stole bude výraznou ozdobou i účelným předmětem potřebným ke správnému uvaření skutečných vajíček na měkko nebo na hniličku. Vždyť nejen barvenými vejci vařenými na tvrdo živ je velikonoční čas! A v čem budeme snídaňovou lahůdku servírovat? Jistě znáte osobní poměry těch, které chcete obdarovat. Pro samotáře tak můžete zvolit porcelánový snídaňový set Karin, obsahující misku se stojánkem na vajíčko, lžičku a solničku, vše zabalené v dárkové krabičce. Klient nebo zaměstnanec, který má partnera, ocení snídaňový set pro dva z bílé keramiky se dvěma stojánky na vajíčka, dvěma hrnky na čaj nebo kávu a půvabnou textilní misku na pečivo.
Byla by škoda, kdyby se samotná příprava jídel u plotny měla obejít bez praktické a elegantní kuchařské zástěry s pohádkovým názvem Popelka. Když už půvabná postava jedné z nejoblíbenějších pohádek naservíruje vlastnoručně připravený pokrm, možná je potřeba jej dochutit. K tomu účelu jsou na stole dochucovadla Vajo. Solnička a pepřenka ve tvaru vajíček z porcelánu s hnědou úpravou jsou umístěny v bílém porcelánovém stojánku inspirovaném skutečným obalem vajíček. A protože Velikonoce jsou v našem světě odedávna svátky nového života, dopřejte stejně jako vloni svým klientům nebo zaměstnancům, aby si jej mohli vypěstovat sami. Květináč se semínky bylinek má příjemný design a tři druhy bylinek v něm – bazalka, petržel a pažitka – stůl jistě osvěží.

Možná jsme vás inspirovali k vlastnímu výběru několika uvedených předmětů do originální tailor made sady, kterou se velikonočním návštěvám budou moci pochlubit jen vaši obchodní partneři nebo zaměstnanci. Cesta k vytvoření jedinečného 3DR produktu může být snadná.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag