Pokročilé
vyhledávání
 

Nářadí Schwarzwolf – a jede se dál!

14.05.2009

Jedním z hlavních cílů značky Schwarzwolf je rozšiřovat nabídku sortimentu kvalitních výrobků pro outdoor, sport a trávení volného času. Populárnější je v posledních letech cyklistika a také pro ni Černý vlk připravuje systémově propojené produkty.

Nabídka silničních, trekových či horských kol ve velkém cenovém rozpětí umožňuje pořídit si bike doslova každému. Téměř geometrickou řadou přibývají díky státním i evropským fondům bezpečné a pohodlné cyklostezky. Věnovat se jízdě na kole nebylo nikdy příjemnější a Schwarzwolf tento vývoj reflektuje. Již v minulých e-zinech jsme se věnovali cyklodresům, softshellovým bundám, lehkým batůžkům i ledvinkám této značky. Ta ovšem nezapomíná ani na situace, do kterých se navzdory nejlepšímu vybavení může dostat každý vyznavač šlapacího jednostopého stroje. Zcela jistě jsou takoví i mezi vašimi klienty či dodavateli a nejspíš k nim patříte také vy. Sportovní a turistická sezóna nabírá obrátky a své obchodní partnery tedy určitě potěšíte značkovou sadou nářadí pro cyklisty Schwarzwolf Apero.

V praktickém nylonovém obalu najdou multiklíč, dvě montpáky a sadu na opravu duší.

V batohu nebo ledvince souprava zabere prostor o rozměrech pouhých 12 x 9 x 4,5 centimetrů. Kdoví, možná pro obdarování i vašich sportovně založených zaměstnanců postačí jedno balení v kartonové krabici s 50 kusy. To o Swarzwolf Montado bude zřejmě ještě větší zájem, protože v jednom balení je „jen“ 20 těchto sad. Říkáme „jen“, protože souprava opravdu stojí za to. Trojstranná nylonová taška s možností připevnění do rámu kola skrývá nejen multiklíč, montpáky a sadu na lepení, ale dále pumpičku a zadní světlo, oboje s objímkami a navíc i reflexní pás pro bezpečnou opravu. Zdá se neuvěřitelné, že toto vše se vejde do tašky o rozměrech 22 x 15 x 5,5 centimetrů.

Přejeme vám i vašim obchodním partnerům a zaměstnancům, aby soupravy byli nuceni používat co nejméně, a věřte, že až bude na trhu i kolo se značkou Černého vlka (samozřejmě v elegantním černočerveném designu), nebudou je nejspíš potřebovat vůbec.

MONTADO_na_kole

MONTADO_rozlozenaAPERO_open_out

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag