Nejen čtyřlístek nosí štěstí

14.09.2022

Doba je zlá, ale štěstí přeje připraveným. Tak nějak se to říká, ne?

outdoorove_vybaveni

Ne, svetry zatím neprodáváme, ale připraveni jsme. Schwarzwolf totiž není žádný šedý vlk stojící někde v pozadí. Je to vlk černý, který se dere dopředu s vydatnou pomocí stále přibývajícího počtu spokojených zákazníků. Za 23 let nám docela dospěl a stal se z něj pořádný vlčák, který už si dokáže obhájit svůj lovecký revír.

Nabídnout místo svetrů fusekle s logem vyjícího vlka, sice můžeme, ale někdo možná bude očekávat spíš růžové brýle. To bohužel nemůžeme sloužit. My zatím zkoušíme vystačit s optimismem. I když trochu si tu neradostnou přítomnost společně přiclonit můžeme – slunečními brýlemi v originálním vlčím stylu. A pokud k nim přidáme i dalekohled, hned se nám budou ty lepší časy vyhlížet líp.

A až přijdou, tak si na ně pěkně posvítíme. Bateriovou svítilnou už teď můžeme demonstrovat svou energetickou nezávislost, stejně jako s tou dobíjecí. Tam totiž, když světlo zeslábne, máme ještě šanci, že někde „od pantáty vedou dráty, do stodoly nade vraty“. Pak už se s pantátou snad nějak domluvíme nebo holt sáhneme po nějakém tom nářadí a v kombinaci s dobrým nožem… No tohle bychom ale spíš nedoporučovali.

Vyzbrojeni řádně naplněnou butylkou máme přece v kapse mezinárodně uznávanou a volně směnitelnou měnu. Dokonce natolik univerzální, že její zodpovědné čerpání se dá přepočítat na ekvivalent až několika svetrů. A komu je butylka málo nebo má radši nějaké horké platidlo, může sáhnout po naší dvouplášťové litrovce. I když i menší Schwarzwolf termosky udrží teplo i zimu až do úplného vyčerpání...

Jo energie to je prevít. Elektřina = tvrdá měna. Jen se Schwarzwolfem ale můžeme hodit machra, protože se obejdeme i bez plynu.  Frajersky rozděláme oheň před očima užaslých diváků elegantně vykouzlenou „jiskrou ze Sanfordu“ (jen vás před tím nikdo nesmí vidět u zásuvky…) A pokud máte v kapse jednoho až dva buřty (a to má dneska kde kdo) a ledabyle ukryté Lipno, je celý večer váš. Nebo snad někdo nevěří, že se celé Lipno vejde do kapsy?


Schwarzwolf outdoor - vybavení pro aktivní život:

Otírat zpocená čela užaslým fanynkám a fanoušům hebkým spešl outdoorovým ručníkem už bude jen taková třešnička na dortu. Ale i ta se dá řádně vytunit pokud se rozhodnete jít s přípravou na energetickou krizi ještě dál. Tady hlavně pánové s úctyhodným majestátem důstojně přidržovaným opaskem kalhot dostanou konečně šanci předvést, k čemu je takový vak dobrý. Na jeden nádech (no může být aj víc) elegantně nafouknutá karimatka a nonšalantně rozhozený spacák nenechají nikoho na pochybách, že tohohle borce/borkyni už nikdy nic nezastaví.

Už věříte, že Schwarzwolf je připravený na všechno?

Tak si naskládejte všechny vlčí poklady do batohu nebo tašky (jasně, že Lipno, Sanford a buřty stačí do ledvinky) a můžete vyrazit vstříc energetické krizi.

A nebo - jen tak do přírody. Protože třeba přeci jen nebude tak zle.


Vybrané novinky z katalogu Schwarzwolf: