Pokročilé
vyhledávání
 

No (ne)kupte to!

20.11.2019

Famózní poměr kvality k ceně, to jsou oděvy ve slevách. Tím spíš, když značkové. Například: nejvyšší sleva 74 procent, kdy z fleecové bundy Stedman je položka za 99 korun. Žádná z ostatních nepřekročí 1000 korun a většina nabízí padesátiprocentní slevu, některé i vyšší. No (ne)kupte to!

Je zde období, kdy firmy a instituce před koncem roku finišují s prací, aby zaměstnanci mohli užít volné sváteční dny. Blíží se i čas, kdy mnozí marketingoví manažeři budou na poslední chvíli řešit vánoční dárky pro cílové skupiny, jako jsou zaměstnanci a obchodní partneři. Co tedy značkové oděvy od 50 korun do tisíce, od triček po mikiny, vesty a bundy značek Schwarzwolf Outdoor, Stedman, Slazenger a dalších? Navíc skladem v Brně, tedy k dodání prakticky v řádu dnů?

V téměř 70 položkách najdete jen osm se slevami pod 50 procent, většinu právě za polovinu původní ceny a 15 dokonce s více než 50% slevou. V celkem 13 komoditách dominují bundy (15 položek), dále jsou k výběru mikiny (13), trička (12), polokošile (7), vesty (6), jedna košile s rukávem krátkým, jedna s dlouhým – obě US Aspen, po jedné položce zde najdeme kalhoty Schwarzwolf Barkol, teplákovou soupravu i kšiltovku značky Slazenger, zimní čepici Schwarzwolf Malaspin, rukavice s úpravou pro kapacitní displeje, sponu kravaty z nerezové oceli a ledního medvěda složeného z čepice a šály.

Oděvy jsou pro běžné nošení až po náročné outdoorové aktivity, nejlevnějšími je několik triček za 50 korun (!)) a „nejdražší“ je uvedená tepláková souprava Slazenger za 950 korun, ovšem po slevě z 1926 korun. Oblečení jsou vyrobená ze široké škály materiálů od bavlny až po funkční ze syntetických mikrovláken a v počtech kusů jen od desítek po několik set podle jednotlivých položek.

Jde o výprodeje v rámci průběžné obměny sortimentu podle přání zákazníků, jejich cílovek i trendů v oboru.

Uvádíme také další kategorie reklamních a dárkových předmětů v rámci akčních slev :

Domácnost – převažují položky značky Vanilla Season, slevy jsou v rozmezí 33 až 61 procent a pro (nejen vánoční) kuchaře a labužníky lze tedy pořídit předměty s mimořádným poměrem kvality a ceny.

Tašky – praktické a současně elegantní zavazadlo ocení každý a ani nemusí vědět, že jste je pro něj pořídili ve slevách od 22 do 46 procent.

Deštníky – s ohledem na deštivé zimy posledních let Vaše cílové skupiny jako vánoční dárek ocení i deštník, zde po slevách od 34 do 54 procent.

Pro volný čas – po textilu druhá nejčetnější kategorie. A jako v kategorii předmětů pro domácnost vládla značka Vanilla Season, zde najdeme Schwarzwol Outdoor.

Kancelář – od propisek až po luxus značky Pierre Cardin a jeho 9 položek, ve většině s 50% slevou. Manažerské dárky čekají!

Nářadí – sice jen 5 položek, ale čtyři z nich značky Schwarzwolf Outdoor a s 50% slevou. Obnova sortimentu prostě přináší samé výhody!

A abychom stvrdili cyklus této obnovy, zde jsou všechny novinky s téměř 2500 položkami!


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag