Pokročilé
vyhledávání
 

Nový iMi katalog je na světě!

10.05.2011

Virtuální prohlídku iMi katalogu 2011/12 jsme vám nabídli na konci dubna a nyní je k dispozici i jeho tištěná verze. Určitě příjemnou zprávou je, že se do nového katalogu podařilo zařadit nejvíc novinek v historii iMi Partner. Tvoří v něm přibližně 50 procent veškerého zboží!

katalog Nabízíme vám malou ochutnávku z více než čtyř stovek stran katalogu. Pro příjemné chvíle lenošení, ale třeba také společných her s rodinou nebo přáteli můžete svým obchodním partnerům i zaměstnancům pořídit opravdu neokoukanou záležitost – sedací pytel (str. 98). Vyrobíme je na míru podle požadovaných rozměrů, které – jak je z obrázků patrné – mohou být značné. Zakázka je možná již od jediného kusu!
Ze stále širší nabídky značky Schwarzwolf je do iMi katalogu zařazeno více jak kvalitních, tak i designově atraktivních předmětů. Černý vlk ví, co je to žízeň a proto svým příznivcům připravil zbrusu nové termosky a lahvičky. Stejný vzhled s motivem stylizovaných stromů v divočině mají láhev Schwarzwolf Sport (str. 121) v dárkovém balení a objemu 0,75 l i nerezová lahvička Schwarzwolf Egmont (str. 121) o objemu 0,2 l. Stopy vlčích drápů známých z více produktů značky jsou také na další nové lahvičce Schwarzwolf Talon (str. 122), kterou lze zvolit v moderní černé nebo červené barvě. Dynamický motiv drápů lze nalézt na vakuových termoskách v nylonovém termoobalu, s popruhem přes rameno a o objemu 0,5 l Schwarzwolf Vulkan a 0,75 l Schwarzwolf Silvanus. Velmi vydařeným manažerským dárkem může být atraktivní set v dárkovém balení Schwarzwolf Dusky (vše na str. 123), který obsahuje termosku, lahvičku a dvoustěnný termohrnek z nerezové oceli.
I obyčejná propiska je vítaným dárkem, zvláště když je neobyčejná. Nová Plastová kuličková pera (str. 189) značky BIC s plnobarevným potiskem po celé ploše jejich těla rozhodně obyčejně nevypadají. Je možné si vybrat klipy a špičky z více barev tak, aby ladily s firemním motivem, a k výběru jsou tři modely s opět neobyčejnými názvy - Evan, Edvin a Ervín.
Pro manažerské dárky už není nutné chodit jinam. Z nabídky luxusních značek Cerruti 1881, Ungaro, Jean-Louis Scherrer nebo Nina Ricci se podívejme například na značkové hodinky Ungaro na stranách 220 a 221. Zmínili jsme neobyčejné propisovačky, ale co teprve značková pera Nina Ricci a Cerruti 1881 na straně 218! Toto značkvé zboží však najdete pouze v katalogu, protože licenční politika zakazuje tyto výrobky nabízet v e-shopech.

Elektronická verze katalogu nabízí několik možností práce s ním. Vedle běžného „listování“, zadání konkrétních stran nebo výběru kategorie zboží je nově možné i zadání klíčových slov, které vyhledávání vhodných dárků velice usnadní.
Pro získání nového tištěného iMi katalogu kontaktujte svého obchodníka, případně objednejte na našem webu.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag