Pokročilé
vyhledávání
 

Nový iMi katalog opět trochu jinak

03.05.2012

Je to tak, nový tištěný iMi katalog je na světě a určitě se vám bude líbit. Při klasickém formátu jsme opět zvolili jinou grafiku, tentokrát ve stylu street art – grafitti. Společnost iMi Partner stejně jako umělci tohoto stylu je kreativní, odvážná a překračuje hranice všednosti. To už ale jistě víte.

Na více než 400 stránkách jako vždy najdete spoustu možností, jak v kterémkoliv období roku i pro jakoukoliv komunikační příležitost vyřešit reklamní či dárkové předměty. Počet položek je 1106 (o čtyři méně, než vloni, snad nám to odpustíte) a zase mezi nimi najdete spoustu novinek – celkem 501, což znamená celých 45 procent neokoukaných produktů!
Protože v nabídce iMi Partner přibývá značkových předmětů, hned za obsahem jsme pro váš komfortní přehled uvedli seznam značek.
A rovnou se věnujme jedné z nich. V loňském září jsme na trh uvedli první řadu dárků určených k přípravě jídel, stolování i relaxaci Vanilla Season. Do nového iMi katalogu jsme zařadili i dva zcela nové předměty značky. Karafa z českého skla Paparoa o objemu 1,2 l se hodí k přípravě osvěžujícího nápoje do letních dnů (v tištěném katalogu na str. 31) a naopak deku Palau z příjemného materiálu coral fleece v barvě značky a dárkovém balení obdarovaní využijí v chladném období (str. 72). Tyto a všechny další předměty Vanilla Season najdete v kapitolách Domácnost a Volný čas.
Z nabídky zavedené značky Schwarzwolf jmenujme alespoň dva pěkné kousky pro milovníky outdoorových aktivit. Čelová baterka Aton (str. 119) je se stahovací gumičkou pro upevnění na čelo nebo paži vhodná pro cyklisty, ale díky voděodolnosti do 30 m i pro potápěče. O Dynamo svítilně Lakas (str. 119) a jeho vymoženostech pro pobyt mimo osídlené oblasti jsme psali v souvislosti s jeho druhým místem v soutěži Hvězda 3D reklamy. V iMi katalogu jsou předměty Černého vlka rozptýleny ve většině rubrik, na ucelenou nabídku se můžete podívat se na jeho nový web.
Z dalších stovek zajímavých předmětů představíme například účelnou sadu tašek na tříděný odpad Separe (str. 15). Tři tašky z odolné netkané textilie, potažené polypropylenem jsou barevně odlišené podle druhu odpadu (papír, sklo, plasty).
Ze stále oblíbenějších minizahrádek (str. 70 – 71) vybíráme Planter, květináček s miskou z keramiky, které jsou naší výroby a k nimž jsme přidali sáčky s kvalitními semeny máty, bazalky a plaménky.
Lídr 3D reklamy – textil – začíná na straně 322 a hned na ní najdete cenovou lahůdku v podobě řady triček Liberty.
U našeho papírenského sortimentu si dovolíme upozornit na novinku, kterou je 3D papírová kostka se šikmo seříznutým okrajem a plnobarevným tiskem (str. 240 – 241).

Věříme, že kdo si už „prošel“ elektronickou verzi katalogu, zcela určitě bude chtít totéž mít ve hmotné podobě. Můžete tedy kontaktovat svého obchodníka nebo si katalog objednejte na našem webu.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag