Pokročilé
vyhledávání
 

Nový katalog zase o vlčí krok dál

27.08.2009

Skutečně, právě vydaný katalog produktů Schwarzwolf pro závěr roku 2009 a rok příští má jinou a věříme, že lepší podobu. Začali jsme samozřejmě českou verzí a další jazykové mutace na sebe nenechají dlouho čekat.

Proti minulému, provedenému většinou na efektním černém papíru, jsou obrázky výrobků v novém katalogu na kontrastním bílém pozadí. Na něm vynikne spolu se zbožím ještě více ilustračních fotografií z outdoorového života, většinou s doplňky Schwarzwolf. Dynamická grafika je podtržena také stylizovaným klasickým symbolem Černého vlka – stopou jeho čtyř drápů – na každém listu.

Značka vstoupila na trh noži a ty také otevírají nabídku katalogu. Jako první je uvedena speciální kolekce tří nožů Schwarzwolf Decenio (multifunkční nůž, kapesní nůž, gurmánský nůž), připravená k desetiletému výročí vzniku značky. Kapesní, multifunkční a gurmánský nůž mají výjimečný design s rukojeťmi v invenční kombinaci ušlechtilého dřeva a kovu a jsou ukryty ve vkusných dřevěných krabičkách. Takový vánoční dárek ocení každý muž, ať jde o významného obchodního partnera nebo přítele.

Z katalogových novinek chceme také upozornit na dámská i pánská trička a mikiny, které mají vlastnosti funkčních textilií. Trička Schwarzwolf Active jsou vyrobena z polyesterového mikrovlákna, dokonale odvádějícího pot díky tzv. knotovému efektu a lze si vybrat ze čtyř barev - bílé, červené, modré a černé. Mikiny Schwarzwolf Comfort mají o provedení v bílé barvě méně a jejich integrovaný úplet z polypropylenu a bavlny uživateli nabízí výborné tepelně-izolační vlastnosti. Elegantní střihy triček a mikin umožňují využití ve sportu i k běžnému nošení a možnost firemního brandingu z nich činí zajímavé dárkové předměty. Pro tento účel se Černý vlk zříká vlastního loga na nich.

Nezapomeneme uvést ani novou lehkou softshellovou bundu Schwarzwolf Breva. V její kategorii pro outdoor snad nebylo nic lepšího, protože vedle vylepšeného střihu a vychytávek proti drsnému počasí, jakou je například léga přes obličej proti větru, má materiál bundy nepromokavost udávanou 20 000 mm vodního sloupce. Pro představu jde o desetinásobek toho, co nabízejí běžné softshellové bundy.

Věříme, že nad stránkami nového katalogu Schwarzwolf strávíte příjemné chvíle, stejně jako s produkty, které nabízí. Pro jeho získání kontaktujte svého account managera ze společnosti iMi Partner nebo si o něj napište na adresu imi@imi.cz.

katalog_Schw.2009_10

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag