Pokročilé
vyhledávání
 

Nový web zvýší pohodlí pro zákazníky

05.05.2009

Dominantou nového webu iMi Partner je intuitivní vyhledávač. To však neznamená, že by jeho implementace znamenala jedinou změnu, ke které na internetové stránce www.imi.cz došlo.

Jednou z nejvýznamnějších novinek je propojení internetové aplikace s vnitropodnikovým informačním systémem, které umožňuje registrovaným zákazníkům nahlížet online na vývoj a stav jejich zakázek a také vidět aktuální skladové zásoby včetně uvedení termínu, do kdy je možné objednané zboží obdržet.

Pokud si zákazník vybere přes iMi Hledač reklamní předměty, sestaví z nich objednávku, kterou může případně doplnit dotazem či požadavkem na upřesnění (např. možnosti potisku). Objednávka se automaticky odešle obchodnímu zástupci iMi Partner, který ji zkontroluje a doplní o vyžádané informace. Takto upravenou ji ve formě cenové nabídky předá zpět zákazníkovi, a ten ji může přijmout, nebo odmítnout. To vše se neděje formou e-mailových zpráv, jak bývá zvykem u jiných e-shopů, ale na zákazníkově účtu přímo v prostředí webu iMi Partner. Přijetím cenové nabídky se generuje obchodní objednávka, zboží se blokuje ve skladu a spouští se proces expedování a následně fakturace.

Zákazník přitom po celou dobu může sledovat, co se s jeho objednávkou děje, a současně má možnost nahlížet do historie všech obchodních případů, které se společností iMi Partner zrealizoval. Vše je uspořádáno velmi přehledně, aby se zákazníci na svých účtech snadno orientovali.

Další významnou novinkou je modernizovaný systém ukládání obrázků, který umožňuje pro jednu skladovou kartu zboží zobrazovat více fotografií. Jsou-li tedy k dané položce k dispozici např. pohledy z různých stran, zákazník si je může prohlédnout všechny přímo v e-shopu.

Úctyhodné je i množství zboží v e-shopu nabízeného. Protože informační systém iMi Partner je napojen na informační systémy řady významných evropských velkododavatelů 3D reklamy, zákazníci mohou prostřednictvím jediného rozhraní vyhledávat a objednávat reklamní předměty v podstatě z celé Evropy. Dodací lhůta se v takových případech standardně vejde do 10 dnů.

Cílem všech uvedených inovací je usnadnit klientům vyhledávání a nákup 3D reklamy tak, aby tato činnost pro ně byla stejně příjemná, jako když od někoho jiného dárky dostávají.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag