Pokročilé
vyhledávání
 

Občanský průkaz pro Schwarzwolf?

02.01.2014

V roce 2014 značka Schwarzwolf oslaví patnáctiny a je tedy čas jí chystat průkaz totožnosti. My je ale Černému vlku vystavujeme každoročně v podobě katalogu jeho předmětů, určených vyznavačům outdooru, sportů a pobytu ve volné přírodě. Dovolte, aby vám Schwarzwolf virtuální i tištěnou podobu svých „dokladů“ pro nový rok předložil k vaší přísné kontrole. Vlastně k příjemnému výběru!

Katalog nabízí podobně jako vloni více než osmdesát předmětů a stejně jako v minulé "občance" přesně deset novinek. Ty Schwarzwolf buduje tak, aby jednak svou vyšší hodnotou obměnily předměty se stejným využitím, jednak aby doplnily sortiment o kvalitativně zcela nové předměty s novým účelem. Z těch druhých si dovolíme "vypíchnout" bezpečnostní světlo Schwarzwolf Nitany, vyhlížející spíše jako pomůcka pro astronauty na cizích planetách za dveřmi modulů (doslova outdoor). Kulaté světlo o průměru něco přes 10 cm je možné jak postavit či zavěsit, tak i díky silným magnetům připevnit na kovový podklad, např. kapotu automobilu. K dispozici je dokonce 10 (!) režimů svícení celkem 16 LED diod. Naštěstí ne každý milovník extrémních treků se v drsných přírodních podmínkách ocitl v krajní nouzi, ale všichni jistě ocení pomocníka, který v podobných případech navede pátrací týmy k záchraně. Ale pozor! I v naší vlídné středoevropské krajině se lze dostat do situací, kdy Nitany přijde vhod.

Než vybereme další pozoruhodný předmět, dovolíme si upozornit na to, co vás při "kontrole dokladů" s platností pro rok 2014 jistě zaujalo. V mnohých komerčních nabídkách často zmiňovaný výhodný poměr kvality a ceny je v případě značky Schwarzwolf faktem. Její předměty jsou určeny pro extrémní účely a mají zkušenostmi prověřené materiály a konstrukce. Téměř patnáct let vybíraní a prověřovaní výrobci znají dobře požadavky Černého vlka a díky této spolupráci se poměr kvality k ceně může zvyšovat.

Nepomineme žádnou z novinek. V textu zmíníme ještě dvě a zbývajících sedm najdete v jeho závěru.

Zřejmě nejúplnější sortiment Schwarzwolf outdoor nabízí v oblasti textilní výstroje. Navzdory tomu došlo k jejímu rozšíření o větruvzdornou a voděodolnou bundu v klasickém sportovním střihu Schwarzwolf Bonete pro podzimní či jarní plískanice. Její dostatečná volnost umožňuje obléknout si pod ni pohodlně vedle funkčního trička i mezivrstvu v podobě fleecové mikiny a být připraven také na zimu, tím spíše, že bunda ze stoprocentního nylonu má i odnímatelnou kapuci. Platí, že v obchodě "U Schwarzwolfů" můžete svého obchodního partnera - vyznavače outdooru - obléknout od hlavy až k patám.

Cyklistika u nás slaví boom. Mainstream mezi silniční a horskou najdeme na cyklostezkách, které každoročně rozšiřují svoji síť, a cyklistických labužníků na nich stále přibývá. Černý vlk to vidí a nabízí novou sadu pro údržbu kol Schwarzwolf Bardet, kde v neoprenovém pouzdře najdeme originální multiklíč a dvě montpáky.

Začátek roku oslav svých patnáctin Schwarzwolf tedy zahájil vydáním katalogu, který v tištěné verzi získáte u našich account manažerů. No a pokud ještě použijeme srovnání nabídky s doklady totožnosti, webové stránky www.schwarzwolf.com jsou s ohledem na mezikontinentální působnost značky Schwarzwolf spíše cestovním pasem.

A co vám přeje Schwarzwolf v novém roce? Dobrou stopu.

Další novinky značky Schwarzwolf:

Schwarzwolf Zenith - sada obsahuje stále populárnější chodecké hole s vyměnitelnými koncovkami na sníh s několika dalšími, pro pohodlnou chůzi a odpočinek užitečnými předměty,

Schwarzwolf Armador Black - kombinované nářadí s 10 nástroji z nerezové oceli, s elegantní černou rukojetí a v neoprenovém obalu,

Schwarzwolf Sagy - cyklistická sada v nylonovém pouzdře podobně jako Bardet obsahuje multiklíč a dvě montpáky, ale navíc i sadu na lepení duší a praktickou pláštěnku,

Schwarzwolf Cool Fashion - toto tričko s elegantním vzorem a samozřejmě z funkčního materiálu (stoprocentní polyester), činí z outdooru opravdu módní záležitost,

Schwarzwolf Cool Sport - sice bez ozdobného vzoru jako Cool Fashion, ovšem na rozdíl od jeho černé nebo bílé barvy má tričko Cool Sport k výběru i modrou a červenou variantu.

Schwarzwolf Crosset - nová sada outdoorových potřeb kombinuje multifunkční šátek, dalekohled a kapesní nůž

Schwarzwolf Nest - sada nože a baterky v neoprenovém pouzdře.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag