Oslava 30 let ve velkém stylu

06.11.2023

Náš příběh začal před třiceti lety. Vstoupili jsme na scénu reklamních předmětů s jasným cílem: udávat směr a dělat věci jinak. Právě tato odvaha, kombinovaná s inovacemi a vášní, nás dostala do pozice lídra českého trhu. Celých třicet let bylo jako rychlá jízda na horské dráze plná vzrušení, nových výzev a úspěchů. V den firemní oslavy narozenin jsme se vydali na společnou cestu. Ta nám připomněla, jak důležité jsou v životě vztahy, jak daleko jsme za tři dekády společně došli. Byl to den, kdy jsme oslavili existenci naší firmy iMi Partner - 30 let plných úspěchů, přátelství a příběhů.

Naše cesta začala v Brně, kde jsme se sešli na nádraží. Tentokrát jsme tam ale nečekali na obyčejný vlak. Byl to historický vlak, který byl jen pro nás. Díky tomu jsme se ohlédnuli do minulosti, za našimi úspěchy, ale zároveň jsme se ujistili v tom, že nezastavujeme a jedeme vstříc budoucnosti.

Ve vlaku jsme si užívali chvíle pohody a radosti. Popíjeli jsme pro toto období typický burčák a pivo, za doprovodu harmoniky. Smáli jsme se a vzpomínali na všechny ty roky, které jsme strávili společně. Byla to cesta, která nám připomněla, jak jsme vlastně v této firmě začínali.

Když jsme dorazili na naši konečnou zastávku - Popice, čekala na nás nádherná procházka mezi vinohrady a Pavlovskými vrchy.

Poté jsme dorazili na kopec, kde na nás čekalo vinařství Sonberk. Zde jsme si mohli vychutnat výborné víno, poslouchat krásnou hudbu a ochutnat skvělé jídlo. Majitel firmy Tomáš Kaderka těm zasloužilejším z nás zde také věnoval dárky a měl velmi pěkný proslov. Díky tomu jsme si uvědomili, jak si vážíme všech, kteří nás na naší cestě doprovází.

Byly to slova vděčnosti a ocenění za naši práci a oddanost. Jelikož nebylo možné ocenit jmenovitě všech 75 účastníků, tak bylo nejlepší volbou poděkovat si navzájem mezi sebou .

Tím jsme zakončili chvilky poděkování za to, co bylo a následně jsme si večer plnými doušky užívali, těšili se na nové zážitky a chvíle, které v dalších letech přijdou. Tancovali jsme a sledovali krásný západ slunce.

Na závěr jsme rozkrojili a ochutnali iMi dort ke 30. narozeninám. Byla to taková pomyslná tečka našich dosavadních úspěchů. Poté jsme již pozorovali hvězdy, které nás vedli zpět do Popic na náš vlak, který nás dovezl domů a také do nového startu, doufejme dalších úspěšných 30. let.

 

 

Přehled nejnovějších článků

Nejoblíbenější produkty

Důvěřuje nám spousta známých značek.

Spolehlivé služby provádíme i pro tisíce středních i malých zákazníků.
Staňte se dalším spokojeným klientem.

Kategorie