Papír sprintem do 3DR

14.11.2012

Ke slovní hříčce nás dovedlo spojení „papír s printem“. Slovem a obrazem potištěný 2D produkt ve službách 3D reklamy nabízí jedny z nejpopulárnějších kategorií reklamních a dárkových předmětů.

Mnohé z tiskovin nejenže přinášejí uživateli důležité informace, ale umožňují mu zaznamenávat nové pro další použití. Včetně variability možností, tvarů i barev produktů a samotného potisku to činí z tiskovin jeden z úhelných kamenů mezi tisíci položkami reklamních a dárkových předmětů.
„Když dodavatel nabízí tisíce až desetitisíce druhů předmětů, vyplatí se tak silnou kategorii prezentovat i samostatně,“ říká Martin Kyjovský, marketingový ředitel společnosti iMi Partner. „Výběr do nového katalogu Magické firemní tiskoviny byl vlastně velmi jednoduchý, stačilo listovat naší nabídkou a mít na mysli klíčová slova „papír, tisk“. Od poznámkových bloků přes papírové kostky až po hrací karty nebo omalovánky a pexesa, to vše a mnohem více lze najít i na nových webových stránkách www.imiprint.cz s možností on-line poptávek.“
Stále populárnější bločky note-it jsou v katalogu co do počtu produktů zřejmě nejobsáhlejší rubrikou a najdeme zde nejen papírové, ale i plastové značkovače nebo třeba note-it s magnetickým páskem. Z papíru lze do 3D vykouzlit leccos, například z lesklého 250gramového vizuálně efektní rukávový přebal na libovolné krabice s jakýmkoliv zbožím. Laminované či disperzním i parciálním lakem opatřené desky pro firemní dokumenty poslouží k precizní prezentaci společnosti. Uvnitř obchodní partner může najít katalog na lesklém křídovém papíru gramáže 135, případně i speciální vizitku z magnetického papíru, který primárně slouží k výrobě reklamních magnetek.
Čas her a zábavy začne s dětskými omalovánkami a pexesem a „skončí“ v hluboké noci s hracími kartami pro mariáš, poker či kanastu s potiskem na míru na zadních stranách i krabičce.
„Nejpočetnější sortiment v kategorii tiskovin jsou zcela jistě kalendáře a diáře,“ dodává Martin Kyjovský. „Ovšem aktuálních více než čtyřicet položek kalendářů a srovnatelný počet diářů, které máme v nabídce, jsme ponechali v samostatné rubrice v našem hlavním katalogu.“

Kalendáře a diáře by samy vydaly na zvláštní katalog. Ostatní tiskoviny si zviditelnění zaslouží, protože (nejen) reklamní účinek potištěného papíru určeného k další práci či zábavě je v rámci 3DR vlastně povýšený o další rozměr. A přesně takový je iMi Print.

imiprint_1