Pokročilé
vyhledávání
 

Perla v portfoliu značkové 3DR - Pierre Cardin

19.05.2016

Je nám ctí oznámit, že v sortimentu značkových reklamních a dárkových předmětů nově najdete psací a kancelářské potřeby francouzské legendy Pierre Cardin.

Katalog nabízí 18 položek psacích potřeb a jejich souprav a 11 variant dalších kancelářských potřeb. Všechny lahůdkové dárkové předměty jsou k dispozici v luxusních krabičkách a hlavně – s certifikáty pravosti. Jsou také opatřeny brandem Pierre Cardin a s použitím adekvátních tiskových technik je možné je transformovat v reklamní dárky pro vybrané cílové skupiny. Jedná se nejen o manažery a obchodní partnery, protože cenově nejpřijatelnější psací potřeby je možné pořídit i kolem stokoruny za jeden kus. Stejně jako nákladnější položky ale obsahují designerský rukopis Pierre Cardin. Z těch nej si dovolíme představit například designové měděné kuličkové pero Montmartre.

U psacích potřeb více upozorníme na dva výrazné prvky: těla kuličkových i plnicích per a rollerů jsou ve většině zdobena elegantním a efektním rytím s různými motivy a některé modely jsou k výběru i v gunmetal variantách. Pojem, definující speciální šedočernou barvu či další barevné odstíny i tmavé a matně lesklé provedení, kdysi vznikl jako název bronzu k výrobě děl. Gunmetal je dnes synonymem pro moderní, efektní, trendy provedení mnoha užitných předmětů.

Další kancelářské potřeby nabízejí luxusní poznámkové bloky s rollery, konferenční slohy a desky a obaly na tablety a mobily. Přebaly jsou většinou z polyuretanu s povrchem příjemným na dotyk, případně z textilu a kůže a s magnetickým zapínáním nebo na druk s názvem značky. Na závěr katalogu jsme umístili dvě unikátní sady rolleru s USB flash diskem s kapacitou 8 GB, eventuálně 16 GB.

Dosud žijící otec zakladatel luxusních, ale i širší veřejnosti přístupných oděvů, doplňků a užitných předmětů, návrhář a designer Pierre Cardin, se narodil v roce 1922 v Itálii. Ve svých 23 letech přišel do Paříže, kde se v oděvním návrhářství školil i u takových veličin, jako byl Christian Dior. Už o pět let později (v roce 1950) si založil vlastní značku a brzy byl přijat do prestižního sdružení francouzských krejčích. Z něho byl poté, co jako první zpřístupnil své výrobky širší veřejnosti, na čas vyloučen. Zanedlouho však slavil návrat, protože mezitím i další salony své produkty přiblížily veřejnosti. Úděl skutečných vizionářů je tak podobný!

Tedy – vítáme slavnou značku Pierre Cardin ve výběru značkových reklamních a dárkových předmětů.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag